Dopřejte si podzimní relaxaci v lázních Jupiter v srdci Prahy

Lázně Jupiter, zdroj: www.laznejupiter.cz

Sychravý podzim s chladným počasím bývá prvním spouštěčem viróz a chřipkových onemocnění. Imunitu zároveň oslabuje stres, brzké stmívání, které organismus špatně snáší, a nedostatek spánku. Abyste vliv těchto faktorů omezili, naučte se odpočívat a správně relaxovat. K tomu vám pomohou lázně Jupiter.

Reklama

Lázeňství má blahodárný vliv nejen na svaly a pohybový aparát, ale také na lidskou psychiku. Proto si na sebe najděte čas a nechte o sebe pečovat.

Spojení léčebných procedur a pestrého kulturního vyžití

Málokdo ví, že za lázeňstvím se jezdí do pražských lázní Jupiter. Relaxační procedury lehce spojíte s poznáváním památek stověžaté Prahy, návštěvou divadel nebo oblíbených vánočních trhů. Svou výhodu mají lázně Jupiter také pro obyvatele Prahy, kteří si na oblíbenou proceduru zajdou hned po práci.

Lázně Jupiter vás přivítají v příjemném prostředí lázeňského domu v Praze 4 – Krči na ulici Hornokrčská. Lázně se zaměřují na posílení psychické a fyzické kondice, hubnutí, krásu a podpůrnou léčbu nejrůznějších zdravotních potíží. K využití se nabízejí samostatné procedury i výhodné lázeňské balíčky.

Ke každým lázním neodmyslitelně patří koupele, vířivky a parní sauny. I o tyto prvky v lázních Jupiter nebudete ochuzeni.

Jaké si vybrat procedury?

K nejvyhledávanějším procedurám patří lymfatické masáže, které jsou oblíbené pro své zdravotní a regenerační účinky. Lymfatické masáže jsou vhodné pro osoby se sedavým a fyzicky i psychicky náročným zaměstnáním. Masáže nejenže příjemně uvolní ztuhlé svaly, ale zároveň odbourávají únavu, přispívají k průchodnosti lymfatického systému a odvádí nadbytečnou vodu z tkání.

Hledáte-li příjemné uvolnění organismu a odbourání stresu, pak si jistě oblíbíte masáže hammam. Tento tradiční druh masáží pochází z Turecka. Procedura spočívá v masáži s použitím jemné pěny, která zážitek z masáže povyšuje na zcela jinou úroveň. S hammam masážemi zažijete novou dimenzi v péči o tělo i duši.

Trápí vás nějaké to kilo navíc nebo povislá kůže, která vám ubírá na kráse? Nezoufejte. Lázně Jupiter také poskytují neinvazivní liposukci, která prostřednictvím mikrovln odbourává podkožní tuk a pokožku zpevňuje. Předností metody je odstranění podkožního tuku bez bolesti a bez chirurgických zásahů. Vaše stehna, hýždě i paže budou po absolvování neinvazivní liposukce pevná a vyhlazená.

A to je teprve jen zlomek toho, co vám lázně Jupiter v srdci Prahy nabídnou. Proto se na chvíli zastavte a dopřejte si zasloužený podzimní odpočinek a regeneraci organismu i vy.

Reklama