Do lázní můžete jet i v zimě

Lázně mají své kouzlo v každém ročním období, protože se vesměs nachází v působivé přírodní scenérii. Procházky přírodou bývají nedílnou součástí lázeňského programu a skýtají možnost aktivního pohybu, který vhodně doplňuje působení procedur.

 

Přes léto se můžete zchladit v bazénech, vyrazit po okolí na kole nebo pěšky. V zimě lákají k návštěvě především horské lázně jako např. lázně Jeseník, lázně Karlova Studánka nebo lázně Jáchymov. Zde jsou ideální podmínky pro sjezdové lyžaře i běžkaře všech věkových kategorií.

 

Blahodárné zdravotní procedury

Kouzlo lázní v zimním období spočívá samozřejmě i v možnosti užít si po aktivním pohybu na lyžích, saunu, bazén nebo nějakou masáž. Wellness a lyže jsou prostě vynikajícím spojením a lázně jsou tak hojně navštěvovány. Navíc je mimosezóna, a tím pádem jsou k dispozici často i levnější pobyty. Většina lázní má pro lyžaře připraveny různé pobytové balíčky, které obsahují již zmiňovaný vstup do wellness nebo různé procedury a zvýhodněné ski passy na hory. Své nabídky mají i wellness hotely, kde lyžaři právě oceňují hlavně volné vstupy do wellness. Výhodou lázní je nadto kvalifikovaný zdravotnický a terapeutický personál, který dokáže o Vaše zdraví pečovat daleko sofistikovaněji.

www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

 

Silvestrovské pobyty

Pomyslným vrcholem zimní lázeňské sezóny je určitě silvestrovský pobyt. Zde jsou naopak ceny vyšší hned z několika důvodů. Silvestry bývají velmi oblíbené a také vyprodané ve velkém předstihu. Kdo někdy takovýto způsob oslavy příchodu nového roku zkusil, většinou se už nerozhodne jinak. V silvestrovských pobytových nabídkách jsou různé doprovodné kulturní programy a rauty, které zpříjemní celý Váš pobyt.

Asi nejlepší silvestrovský pobyt, který hodnotíme na základě vlastního zážitku, byl v lázních Bělohrad v resortu Tree of Life.

Jedná se o opravdu luxusní zařízení, které Vás zavede do úplně jiného světa. Někdo si myslí, že je tento resort drahý, ale cena naprosto odpovídá úrovni poskytovaných služeb. Kvalitní ubytování v příjemných pokojích s balkónem a výhledem do lázeňského parku a bohatá pestrá nabídka chutného jídla jsou předpokladem spokojenosti klientů. A co teprve poskytované procedury! Ty jsou skutečným hýčkáním těla i ducha v prostředí s orientálními prvky. Pokud jste i ve svém věku aktivními lyžaři, můžete využít skiareály nedalekých Krkonoš. Naproti tomu běžecké stopy najdete i v bezprostředním okolí Stromu života. Přijeďte a sami se přesvědčte o našem doporučení.

Reklama