Co vám ještě chybí v domácnosti?

Poslední dobou velký boom zaznamenávají sedací pytle a domácí trezory. Tyto dvě věci na první pohled nemají moc společného, ale na rodinné pohodě a pocitu bezpečí přidají obě stejně. Nevěříte? Pak čtěte dál.

 

 

Kdo ještě neseděl v sedacím pytli, pak si dovolím říci, že ještě neokusil to pravé pohodlí, ze kterého se jen těžko vstává, a to doslova. Ano, je pravda, že jakmile člověk zasedne či zalehne do sedacího pytle, pak aby potřeboval někoho druhého, kdo mu z něj zas pomůže. Ale to pohodlí je však k nezaplacení. Funkci sedacích pytlů jistě také ocení i vaše děti. Ti se totiž můžou na těchto malých či větších zázracích vyblbnout až do usnutí.

Sedací pytle můžete vybírat v nerůznějších barvách a variantách. Je-libo větší, menší, tvar hrušky, koule, taburetky, sedačky či míče? A ať už máte obývací pokoj laděný do zelené, červené, hnědé či černé, jistě ke každé barvě najdete i tu pravou sedacího pytle. Jeden takový si můžete pořídit i na internetové adrese sedacipytelemi.cz, kde si také můžete koupit náplň do sedacích vaků.

A teď ty trezory?

Trezory zaznamenávají velký boom v našich domovech. Schovávat si peníze pod polštářem či mezi knihami je už dávno pasé. Ani hrníček není zrovna duchaplná skrýš, která by měla ošálit zloděje. Proto se do popředí dostávají nábytkové trezory, kam můžete schovat nejenom peníze, ale i všechny cennosti, které váš byt schovává. Samozřejmě že i podle velikosti vašeho bohatství můžete vybírat  větší či menší trezory, které si můžete nechat schovat za obrazy, do knihovny či na jiná tajná místa.

Schovávat si peníze pod polštářem či mezi knihami je už dávno pasé. Ani hrníček není zrovna duchaplná skrýš, která by měla ošálit zloděje.

Pokud ještě nemáte doma trezor a uvažujete o tom, že byste si nějaký takový pořídili nebo byste ho rádi nadělili jako dárek pro vaše blízké, pak klikněte sem a podívejte se na firmu wertheim.at, kde najdete alespoň malou inspiraci.

Reklama