Citroen Select nabízí prověřené ojeté vozy

Koupě ojetého automobilu bez předchozí technické prohlídky a z pochybného autobazaru se může nepříjemně prodražit. Hlavními nástrahami je špatný technický stav, do kterého dříve nebo později investujete nemalé peníze.

 

 

Dalšími riziky je stočení najetých kilometrů a opatření falešné historie. Náklady investované do takového automobilu mohou lehce překročit náklady na pořízení úplně nového a bezvadného vozu.

 

Prodej ojetých vozů s garancí

Abyste předešli následným starostem a vůz vám dělal jen radost, vybírejte automobil chytře. Vždy se obraťte na autorizovaného dealera, který se kromě prodeje nových vozů zabývá také prodejem předváděcích a ojetých modelů své značky.

Zářným příkladem je značka Citroen. Ve svém programu Citroen Select nabízí pouze prověřená ojetá vozidla, které zákazníkům přináší 100% jistotu o bezvadném stavu bez skrytých závad, o původu vozidla a autentických najetých kilometrech.

Program Citroen Select nabízí například brněnské dealerství Carling, spol s.r.o., ve které naleznete nové i ojeté vozy Citroen. Všechny ojeté vozy podstupují důkladnou kontrolu, která se zaměřuje na 93 jednotlivých bodů. Takto zkontrolované vozy disponují minimální zárukou dvanácti měsíců, kterou lze prodloužit až na pět let s možností využití asistenčních služeb nebo zapůjčení náhradního vozidla.

U vozů v kategorii Premium Citroen Select je navíc zdarma provedena servisní prohlídka při nájezdu 10 000 km nebo po jednom roku od zakoupení. Citroen bazar s garancí nákupu kvalitních a ověřených vozů se proto jednoznačně vyplatí.

 

Všestranný a okouzlující Citroen Cactus

A pokud zrovna hledáte všestranný a kompaktní vůz, je zde Citroen Cactus. Díky vyššímu světlé výšce a výše umístěnému sedadlu se do Cactus snadno nesedá, tudíž je vhodný i pro seniory, kteří z nízkých vozů obtížně vystupují. Díky své výšce je z Cactusu výborný výhled na silnici. Vždy tak budete mít dobrý přehled o tom, co se na silnici děje.

Citroen Cactus je také historicky prvním automobilem, který poprvé použil na dveřích a náraznících ochranu prostřednictvím vzduchových kapslí Airbump. Díky tomu se nestane, že by vám na parkovišti před nákupním centrem odřeli automobil nákupním košíkem nebo dveřmi od sousedního vozu.

Příjemný je také jeho provoz. Citroen Cactus na 100 km spotřebuje pouhých 3,1 l benzinu a do jeho zavazadlového prostoru se vejde 358 litrů nákladu.

Pokud hledáte spolehlivý vůz na výlety, na cesty k lékaři a do obchodů, pak Citroen Cactus je tím pravým.

[vsw id=“dYTCYrfYinE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“344″ autoplay=“no“]

 

Reklama