Čerstvé potraviny i na cestách

Jezdíte v létě na dovolenou autem? Jestli ano, tak jste se jistě mnohokrát setkali s problémem, jak v horkých letních dnech uchovat vaší svačinu v co nejlepším stavu.

 

 

 

Pokud jste někdy jeli s rodinou na dovolenou například do Chorvatska nebo Itálie, jistě dobře víte, že k dlouhé cestě patří také pořádná svačina. A ne všichni jsou zrovna milovníci baget a rychlého občerstvení z čerpacích stanic.  A přitom domácí svačina přijde vždy k chuti.

 

Automobilové chladničky

Bohužel v horkých dnech a k tomu ve vyhřátém autě se potraviny rychle kazí. Určitě nechceme v půli cesty zjistit, že připravenou svačinu můžeme leda jen vyhodit. Tento problém pomůže vyřešit autochladnička. A vůbec nemusíte investovat do drahých chladniček. Potraviny i pití dostatečně ochladí i ty nejlevnější autochladničky.

 

Před pořízením autochladničky si nejdříve položte tyto otázky:

1. Na jakou teplotu potřebuji chladit?
2. Co v chladničce budu většinou mít? Zda bude spíše na nápoje nebo potraviny?
3. V jakém prostředí a jak často budu chladničku používat?
4. Jaké napájení mám k dispozici (12V/24V/230V)?
6. Kde v autě mohu autochladničku umístit?

Oblíbené jsou kompresorové autochladničky, které na rozdíl od termoelektrických mají vyšší výkon. Dokážou chladit až na -18 °C a bez napájení vydrží v provozu až 18 hodin. Autochladničky si například můžete zakoupit zde.

Při cestování autem je důležité mít svůj vůz v bezvadném stavu. Čas od času je zapotřebí zakoupit náhradní díl. Jenže originální díly jsou drahé. Vyzkoušet však můžete repasované díly, které mnohdy ušetří nemalou částku.

 

Co to jsou repasovaní díly?

Jsou to díly, které již byly používány, ale byly na nich vyměněné některé součástí, a tím pádem jsou tyto díly znovu použitelné. Některé společnosti dokonce na repasované díly poskytují standardní záruky.  Široký sortiment repasovaných dílů na osobní ale také nákladní automobily naleznete na stránkách tirshop.sk.

Reklama