Bezpečné řešení jak prodat byt nebo dům ještě výhodněji

Foto: Realityno.cz

Zprostředkování prodeje nemovitosti bez jakýchkoli nákladů během propagace a s nulovými starostmi a za co nejvyšší cenu. Ano, přesně tak má vypadat profesionální služba realitního makléře. Vy se tak můžete jednoduše se svěřit do rukou někoho, pro koho je svět realit něčím, čím doslova žije už několik let, protože budete mít všechny potřebné informace a dvě zásadní služby, které každá realitní kancelář nemá.

Reklama

Plánujete prodat byt nebo jinou nemovitost, a hledáte nějaké řešení, které by vám zajistilo rychlý prodej a nejlepší cenu, pokud možno bez starostí? Internet je bohužel stále ještě plný realitních kanceláří, které slibují často i nesplnitelné možnosti, a potom si navíc účtují přemrštěné náklady, i když nemovitost neprodají. Čekáte, že by v dnešní době mohl někdo nabízet služby, které by vám jako klientovi, poskytly absolutní komfort a profesionální prezentaci nemovitostí a bezpečný postup s prodejem za ještě vyšší cenu, než máte v plánu? Je nejvyšší čas využít profesionálních služeb zkušeného realitního makléře Petra Pařízka.

Když řešíte, jak prodat byt za co nejvyšší cenu, tak to většinou přináší spoustu přípravy, plánování a vyjednávání

Mít na prodej dům, byt, chalupu, pole nebo pozemek může být radost, ale zároveň taky velká starost s přípravou a průběhem. Je jedno, jestli se vyznáte v reálném světě nebo vůbec ne. Jistě víte, že vás čeká složitá procedura. A to už pro vás kompletně zařídí náš zkušený realitní makléř. Je to o nastavení správné ceny, organizaci prohlídek, přípravě podkladů, prezentace, sepsání inzerátu, hledání vhodného zájemce a jeho prověření, jestli vůbec má na koupi peníze nebo jestli dostane hypotéku atd., a především řada právních podkladů a dokumentů, které si prostě jednoduše z webu nestáhnete. Proč to tedy vše nepřenechat na realitním makléři, že?

Jak prodat byt nebo dům díky vyhovujícímu řešení?

Nemusíte nikam chodit. Prostě sednete k webu www.realityno.cz a vyplníte jednoduchý formulář. Na jeho základě se vám ozve zkušený realitní makléř, a domluví si s vámi nezávaznou vstupní konzultační schůzku, na které zjistíte  všechny potřebné informace, a zvolíte společně postup a strategii, která povede k co nevýhodnějšímu prodeji vaší nemovitosti. V podstatě tím většina vašich starosti končí. Realitní makléř vám nadále bude poskytovat informace o stavu prodeje, o zájmu kupujících, termínech prohlídek a další potřebné reporty. Že to nabízí každá realitní kancelář? To máte pravdu. Zde ale získáte hned od začátku dvě podstatné výhody, které na trhu nikdo jiný nemá.

Výhody realitních služeb od Petra Pařízka

Rozdíl mezi běžnou realitní kanceláří a naším realitním makléřem je, mimo jiné, dlouhými lety a dobrou pověstí vypracovaná u doplňovaná databáze prověřených zájemců o nemovitosti, kteří navíc disponují hotovostí nebo již podepsaným pohotovostním úvěrem či předschváleným limitem hypotéky. Mimo tyto zájemce umíme propracovanou reklamní strategií oslovit i zájemce nové, se zacílením na vaši nemovitost, a to doslova z celé České republiky. Hypoteční specialisté v našem týmu u těchto zájemců ověří jejich bonitu a dokáží spočítat hypotéku přesně podle jejich možností. To vše pak má vliv na rychlost prodeje.

Proč je databáze prověřených klientů důležitá?

Spolehlivost. To je důležité. Prodej nemovitosti je složitá věc a i když nemusí být zdlouhavá, je třeba jednat pouze s opravdu vážnými zájemci. Vědět, komu konkrétní věc nabídnout, kdo bude schopen zaplatit požadovanou cenu nebo i víc, to jsou také znalosti a zkušenosti, které vám poskytne jen opravdový specialista.

Jak prodat byt za ještě vyšší cenu?

Zatímco jiné realitní kanceláře musí cenu nemovitosti snižovat, pokud se jim ji nedaří prodat, realityno.cz to dělat nemusí. Vyhledávanou novinkou, kterou poskytuje, je online aukce nemovitostí. Do té se dostanou pouze vážní zájemci s prověřenou platební schopností a dražit tak nabízenou nemovitostí klasicky pomocí online příhozů během aukce. Je to velmi žádaná možnost, jak se k vaší nemovitosti dostat. A to právě v případě, že je zájemců opravdu hodně a mají možnost zaplatit víc, než jste vy sami za nemovitost čekali. Průběh online aukce nemovitostí můžete navíc sami sledovat.

Dokonalá prezentace nemovitosti je základ

Řada lidí kupuje nemovitost, aniž by se na ní jela podívat. Může to být z časové vytíženosti nebo proto, že je nemovitost na druhé straně republiky. Důvodů je hodně, nemluvě o aktuálních omezeních s Korona virem. Proto je důležité mít k prodávané věci kvalitní prezentaci. I ta je součástí služby realityno.cz. Profesionální představení nemovitosti, fotografie, videa, 3D prohlídky, to je jednoduše samozřejmostí vždy podle zvolené strategie prodeje. Kvalitní a pečlivá příprava, nafocení skutečnosti bez přikrašlování, to vše zájemce zajímá a to i nemovitost prezentuje.

Jak stanovit ideální prodejní cenu

Odhadnout reálnou cenu prodeje, kterou za svůj prodej můžete získat, není nic snadného. Byla by chyba svou nemovitost podhodnotit, zároveň nelze ani očekávat realizaci přemrštěných požadavků na cenu. I v tom je velmi účelné spoléhat na profesionalitu a především zkušenosti služeb realitního webu realityno.cz. Dokáží určit reálnou cenu, za kterou si budou stát, a která dokáže zajistit zájem kupujících, kteří pak při větším počtu navyšují cenu v online aukci. Vaše plány jak prodat byt tak dosáhnou na zajímavější částku.

Jaké budou vaše náklady s prodejem nemovitosti

Zdá se vám to hodně idylické? Pořád čekáte nějaký háček? Žádný v tom není. Služby webu jsou zcela otevřené. Veškeré uvedené kroky, tedy přípravu prezentace, focení, inzerci, propagaci, jednání s klienty, dokonce ani žádnou vlastní schůzku s makléřem vůbec neplatíte. Nemusíte dávat zálohu a nemusíte se bát konečného vyúčtování. Celkové náklady na prodej nemovitosti totiž realitní makléř odhadne v rámci provize a navýší o ni kupní cenu, takže celkové náklady za prodejem pak nese kupující. I on ovšem tuto skutečnost zná a v rámci koupě s tím počítá. Není v tom žádná klička.

Navíc existuje reálná možnost, že bude o vaši nemovitost větší zájem a bude proto vhodné provést online aukci. Tam je pak vysoká pravděpodobnost, že se konečná požadovaná kupní cena nakonec ještě navýší přihazováním nabídek kupujících.

Co když se přesto nepovede nemovitost prodat?

Realitní web realityno.cz se snaží poskytovat služby, které odpovídají skutečně reálným možnostem. Nadnesené sliby a sebevychvalování nečekejte. I přesto se za zcela racionálních podmínek může stát, že k prodeji nakonec nedojde. V tom vám Realityno.cz žádné náklady vám účtovat nebude. Jejich cílem je ale prodat, a směřují k tomu všechny své kroky.

Dotažení prodeje nemovitosti až do konce

Jistotu máte i v zajištění kompletních právních služeb. Tedy ve vypracování kupní smlouvy, zajištění realitní, advokátní nebo notářské úschovy, v zajištění návrhu na vklad Kupní smlouvy na katastr nemovitostí a v samotném finálním převodu nemovitosti. Služby našeho realitního makléře Petra Pařízka jsou zcela komplexní, a proto tedy i tolik vyhledávané.

Reklama