Auto vrakoviště Ford mi zachránilo manželství

Již několik let jsem měl na svém dvorku u domu náš vysloužilý vůz značky Ford, který ve své době patřil k automobilovým špičkám. Bohužel měl ale již své motorové srdce tak staré, že nečekaně dosloužil a mne se ho zželelo natolik, že jsem se ho ani tehdy, kdy se stal nepojízdným, neměl to srdce zbavit.

Prodával jsem tak z vozu, co se jen dalo a opět jsem ho rovněž i renovoval. Zkrátka, stal se mým velkým modrým přítelem, kterého se samozřejmě chtěl zbavit jediný člověk u nás doma, a tím byla má žena. Dlouho jsem jí odolával, avšak jednoho dne již přišla taková chvíle, kdy bylo, auto vrakoviště Ford jediným východiskem naší dalo by se říci, manželské krize. Bohužel pro mne tak přišlo smutné loučení s mým nejvěrnějším motorovým přítelem.

Ford vrakoviště se o vůz postaralo s grácií

V momentě, kdy jsem tak byl takříkajíc „donucen“ k tomu, abych navštívil se svým, dle slov mé manželky, vrakem Ford vrakoviště, přiznám se, že mi na okamžik ukápla i malá slza. Přece jen to byl můj první vůz, který se mnou zažil ledacos a ač máme nyní nový rodinný vůz, této značky, který překypuje moderními prvky a zlepšováky, můj starý dobrý modrý Ford to není. Jak se ovšem říká, všechno jednou končí a tak to bylo i s mým, dlouholetým přítelem s motorovým srdcem, který se mnou ujel několik tisíc kilometrů bez jediné nehody. Věřím ale, že se o něj pracovníci Fordu velmi dobře postarali.

Autodíly Ford zde seženu za každých okolností

Jak již bylo řečeno, máme doma nový vůz rovněž značky Ford a tak se netajím tím, že právě tam, kde jsem dal poslední sbohem mému starému vozu, nakupuji náhradní autodíly Ford,které jsou mnohdy velmi těžko k mání. Kromě jiného jsem z mého starého vozu před jeho naprostou likvidací utržil ještě nějaké peníze z náhradních dílů, které se dali použít a tak jsem si za tyto peníze mohl koupit i nové kousky do našeho nového rodinného vozu. Jak se říká, všechno špatné je k něčemu dobré.

Komerční sdělení

Reklama