3. ročník Fresh senior festival

Třetí ročník oblíbeného Fresh senior festivalu je opět tu. Tentokrát se uskuteční na Mezinárodní den boje proti násilí na seniorech, a to dne 15. června 2015 ve Ville Pellé a v přilehlém okolí.

 

 

Překvapivě čerstvý festival nejen pro starší a pokročile Fresh senior festival se každoročně těší větší oblibě. Jeho hlavním cílem je seznámení veřejnosti s celou šíří problematiky násilí na seniorech. Ovšem nejen na šíření osvěty, ale i na bohatý program se můžete v rámci festivalu těšit. Dobrá hudba, divadlo, tanec, odborné přednášky, tvůrčí dílna, soutěže a poradenství v oblasti sociální, finanční, právní i zdravotní, to vše na vás 15. června čeká ve Ville Pellé a jejím okolí.

Hlavní scéna

11:00 Ježkovy stopy – swingový orchestr

12:00 Slavnostní zahájení

12:30 Vystoupení Senzačních seniorů – komponované vystoupení seniorů z klubů celé republiky

14:00 Ježkovy stopy – swingový orchestr

15:00 Módní přehlídka žen 50+

16:00 Petra Janů

Vedlejší scéna

Na vedlejší scéně vás pak čeká například autorské čtení ze sbírky básní Šedesát odstínů lásky, dále také muzikant, divadelník a filmař Václav Koubek či interaktivní přednáška profesionálních trenérů Krav Maga. A ujít si nenechte ani od 19:00 divadelní představení Lucerna hereckého HAFstudia.

f_3c791a8d57

Mimo jiné se můžete těšit na besedu se zástupci občanského sdružení spotřebitelů TEST, na besedu s Patrikem Nacherem nejen o nejabsurdnějších bankovních poplatcích nebo na besedu s prezidentem Svazu zdravotních pojišťoven ČR Ing. Jaromírem Gajdáčkem, Ph.D., MBA.

Připravena je i Zóna Fresh, kde si především odpočine vaše tělo i mysl. Seznámíte se s technikami tréninku paměti, zahrajete netradiční společenské hry, dozvíte se více něco o učení Taj-ji nebo Alexandrově technice správného držení těla.

Na překvapivě čerstvém festivalu zažijete zábavu, procvičíte mozek, v tvůrčích dílnách necháte průchod vaší fantazii a kreativitě a z besed si jistě po celém dni odnesete nespočet zajímavých a užitečných informací. Ať už tak toužíte dozvědět se něco málo o učení Taj-ji, poslechnout si jen úžasný hlas Petry Janů na živo nebo se pobavit a poznat nové přátele, rozhodně se vydejte 15. června do Ville Pellé, kde o zábavu a poučení nebude nouze.

Reklama