Zůstaňte i ve stáří elegantní a stylová

Najít s přibývajícím věkem vkusnou, stylovou a přesto trendy kabelku, je mnohdy nemožné. Módní výstřelky často nabízí doslova šílené kreace, které přijdou vhod pro mladé slečny v rozpuku. My ale pohledali za vás a přinášíme opravdu jedinečné kousky, s nimiž zazáří i seniorky.

Dnešní čistě dámské téma, nám jistě pánové odpustí. Ale chceme se vám líbit, a tak je na jaře nutné udělat čistku v šatníku, respektive v kabelkách. Po zimě mnohé dostaly zabrat, proto je nejvyšší čas na jejich obměnu. Avšak právě pánům možná přineseme pár tipů na skvělý dárek.

Elegantní kabelky v neutrální béžové

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Při výběru kabelky ve vyšším věku je důležité brát ohled na barvu, tvar a materiál. Ženy v seniorském věku už vědí, co od kabelky očekávat. Za ta léta našly svoje favoritky. Mnohdy jen tápou v otázce ceny. Není nutné kupovat kabelky za desetitisíce. Na druhou stranu je ale vhodné se vyvarovat i levným kouskům za dvě stovky. Ty většinou nic nevydrží.

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Skvělou volbou za rozumnou cenu jsou například krásné elegantní kabelky Gionni. Tato značka nabízí opravdu jedinečné kousky. I mnohdy obtížně sehnatelné kabelky v béžové barvě nabízí Gionni hned v několika odstínech.

Barevné kabelky londýnské kvality

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Pro milovnice barev a především těch pastelových tu jsou praktické i designové kabelky značky LYDC. Ta je kvalitní londýnskou značkou kabelek a bot. I přestože za vznikem krásných kabelek stojí mladí londýnští designéři, má značka co nabídnout také starší generaci.

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Tvarem jsou kabelky LYDC vhodné pro dámy s věkem. Barvami zas rozzáří každou sebemenší nudu a šeď. Ovšem s barevností je nutné být na pozoru. Sladit oblečení s doplňky je prvořadé.

Stylové jednobarevné kabelky

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Jestliže před barevnou kombinací raději dáváte přednost jednobarevnosti, pak pro vás máme tip na stylové kabelky v různých barvách ALDO. Díky jednobarevnosti je lze snáz kombinovat s oblečením. Přesto dokážou celek krásně rozzářit.

Zdroj: Bagolo.cz
Zdroj: Bagolo.cz

Značka ALDO se navíc pyšní vysokou kvalitou a dostupností, proto se nemusíte obávat, že za stylovou kabelku musíte utratit několik tisíc, nebo že by vám kabelka neunesla i menší nákup z obchodu. Ovšem tím myslíme pečivo či nějaký ten jogurt, na mouku a mléko si přeci jen raději vezměte pevnou nákupní tašku.

Reklama