Život je p(l)es

O radostech i strastech v každém věku je nový seriál, který již od 2. ledna běží na České televizi. Nejen o mezigeneračních problémech seriál Život je ples bude. Každé pondělí se budete moci setkávat s hlavními hrdiny v prostorách Domova seniorů ve Skalici.

 

A že obsazení je opravdu hvězdné, jste se mohli přesvědčit už minulé pondělí. Jmenovat můžeme například Danielu Kolářovou, Ivu Janžurovou, Květu Fialovou, Janu Štěpánkovou, Alenu Vránovou, Stanislava Zindulku, Oldřicha Vlacha, Jiřího Krampola, Vilmu Cibulkovou, Bereniku Kohoutovou, Miroslava Etzlera, Ladislava Trojana či Lenku Vlasákovou.

Seriál snad pro všechny generace odvysílal pilotní díl už 2. ledna, kde jste se mohli setkat s jednou z hlavních hrdinek Rozálií Malou (Daniela Kolářová), která byla svým zeťem odvezena na pár dní do domova seniorů, aby nemusela přežívat v rekonstruovaném bytě bez vody a ve špíně. Rozárka však brzy zjistí, že její zeť to s ní nemyslí tak, jak se na první pohled mohlo zdát.

Začíná se seznamovat se svojí spolubydlící Lízou Lupáčovou (Květa Fialová), s ředitelkou domova Pavlou Tůmovou (Vilma Cibulková), manažerem Lukášem Řípou (Petr Lněnička) a sociální pracovnicí Sandrou Drahokoupilovou (Jana Zenáhlíková). Brzy poznává i další obyvatele domova.

Ale ani přátelské přivítání Rozárce nepomáhá se vyrovnat s její novou situací. A tak se shodou okolností stává kronikářkou domova. Za nedlouho se střetne i s divadelní herečkou Táňou Fialovou (Lenkou Vlasákovou) a jak se jejich životy navzájem změní, se dozvíte již brzy.

První díl ke zhlédnutí:

[vsw id=“iuPL2fG_Y4A“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

i-Senior.cz

Reklama
SDÍLET