Zbavte se bolesti kloubů bez polykání tablet

Už vás nebaví polykat denně několik tablet, které vám pomohou od bolesti kloubů? Jenže chtě nechtě vám nic jiného nezbývá, protože osvědčené rady jako želatina, gumoví medvídci a tlačenka vám prostě nepomáhají? Pak v dnešním článku zbystřete.

 

 

Nebudeme vám radit, jak se pozitivním myšlením zbavíte bolesti kloubů a ještě se budete cítit na dvacet. Přinášíme vám však jeden chytrý tip na to, jak bolest zmírnit bez nutnosti polykání velkých tablet.

To, že kolagen nám napomáhá v boji proti bolesti kloubů, je známo. Ovšem zapomíná se na jeho množství, protože až několik tisíc mg denně kolagenního hydrolyzátu je v boji opravdu účinných. Víte, kolik mg obsahuje váš nynější potravinový doplněk na klouby?

Kolagen je pro naše tělo velmi důležitou látkou, kterou s přibývajícími léty v našem těle postrádáme. Právě proto je doporučováno jíst hodně masa, mléčných výrobků a sporadicky si dopřát i zmiňovanou tlačenku či gumové medvídky. Ovšem i tak je nutné kolagen doplňovat pomocí doplňků stravy.

Jenže poté to ve stáří u mnohých vypadá tak, že s dalším rokem přibude i další tableta na tu nemoc a na tamtu nemoc, na tu bolest a na tamtu bolest. Není tak divu, že mnozí senioři ráno snídají nespočet prášků a polykají jeden prášek za druhým. Proto každý jeden úbytek takovéto tablety je k nezaplacení.

Doplněk stravy beneGEN4

Ať už máte na svém seznamu některý z doplňků stravy proti bolesti kloubů nebo o něm teprve uvažujete, zaručeně si nenechte ujít nový kloubní přípravek beneGEN4. Jeho hlavní výhodou je, že se jedná o sypký přípravek, tedy přesněji jde o kolagenový nápoj se svěží ovocnou chutí. A řekněte sami, zda by po ránu nepřišel nasládlý nápoj vhod? Byla by to alespoň malá změna v tom nepřeberném množství přípravků a léků. Navíc je nápoj oslazen sukralózou, která je vhodná i pro diabetiky.

BeneGEN4 obsahuje přesně 4 000 mg kolagenního hydrolyzátu v jedné denní dávce, ovšem to není vše. Tato novinka na trhu obsahuje také chondroitin sulfátu, hyaluronát sodný, L-Leucin, extrakt z červené řepy a hlavně vitamin C. Říkáte si proč chondroitin sulfátu? Proč extrakt z červené řepy? Tady máte vysvětlení.

KOLAGENNÍ HYDROLYZÁT – Je nejdůležitější bílkovinou v lidském těle a dodává mu pevnost a pružnost.

CHONDROITIN SULFÁT – Zabezpečuje správnou funkci a elasticitu chrupavek.

KYSELINA HYALURONOVÁ – Váže na sebe vodu v mezibuněčné hmotě.

VITAMÍN C – Přispívá k normální funkci kostí, pokožky, dásní a zubů.

EXTRAKT Z ČERVENÉ ŘEPY – Našemu tělu prospívá především antioxidačně.

L-LEUCIN – Podporuje funkci kolagenního hydrolyzátu.

 

Pokud i vás tato novinka zaujala, pak rozhodně dlouho neváhejte a vyzkoušejte kolagenový nápoj, co nejdříve. Jeho dávkování je velmi snadné. Stačí obsah sáčku rozpustit ve 200 až 300 ml vody a vypít. Jindy zas pro změnu můžete obsah nasypat do oblíbeného jogurtu. Doporučené užívání je jednou denně.

Uvidíte sami, že díky dostatečnému množství kolagenu a díky chytrému dávkování, si BeneGEN4 oblíbíte. A hlavně jeho jedinečná receptura vám usnadní ranní vstávání. Zbavte se i vy několika dalších potravinových doplňků, jejichž látky najdete právě v BeneGEN4.

Reklama