Závěť

Již od 3. ledna vám každé úterý přinášíme to nejlepší ze seriálu Život je ples, plus k tomu jako bonus aktuální díl ke zhlédnutí.  A jelikož je v domově seniorů ve Skalici vše na spadnutí, tak tomu nebude jinak ani dnes.

 

 

Děda Požár se konečně dostal ze sklepního bydlení a po domluvě s Táňou byl odvezen do domova, kde si v naivním domnění schovává nalezenou závěť po jeho synovi u paní ředitelky Tůmové. Bohužel ani její trezor není bezpečný, jak by se na první pohled mohl zdát, a závěť se ztrácí. Jelikož paní ředitelka potřebuje peníze pro „očištění “ jména svého syna, rozhodne se závěť prodat paní Požárové.

Než se tomu však tak stane, odhalí jí „student“ Žumbera, který se do domova dostal za účelem sehnání materiálů pro svou diplomovou práci. A tak se naštěstí závěť vrací ke svému majiteli. A paní ředitelka? Ta nejen za ukradení závěti, ale i za další její podvodné fígle, musí odstoupit ze svého postu.

Další smutná zpráva, která zasáhne domov seniorů ve Skalici, je zdravotní stav Lízy Lupáčové. I když pro ni její věrný snoubenec Bořek Jasan dělá vše, zařizuje svatbu, shání ztraceného syna, Líze už nic nepomůže. A tak dnešní díl končí tou nejsmutnější zprávou, kterou Táňa Fialová sděluje ostatním obyvatelům domova.

Na celý díl se můžete podívat již na stránkách české televize.

i-Senior.cz

Reklama
SDÍLET