Za krásami Mariánských Lázní

Lázeňské pobyty jsou zaručeně nejlepší formou odpočinku, kterou si můžeme dopřát. Nejen, že si odpočineme, ale navíc díky ozdravným procedurám dopřejeme našemu tělu kvalitní péči.

Velice atraktivní jsou víkendové pobyty, díky kterým vypneme od všední reality a necháme se oddávat pravému smyslu lázeňství. Lázeňské pobyty často bývají v různých výhodných balíčcích, obsahující výběr služeb a programovou náplň odpovídající samotnému zaměření pobytu. Vybírat si tak můžeme ze sportovních, relaxačních, romantických nebo například seniorských pobytů.

Lázeňský pobyt je zároveň originálním dárkem. Partnerce jistě udělá radost darovaný víkend pro dva.

Vydat se na víkendový pobyt můžeme do krásných a malebných Mariánských Lázní. Vyzkoušet můžete například tamní Wellness & Spa hotel Olympia, který naleznete v poklidném a krásném centru města.

Lázeňské balíčky

Konkrétní hotelový balíček je namixován tak, aby naše dovolená opravdu odpovídala samotnému názvu balíčku. Pro přiblížení konkrétního lázeňského balíčku jsme si vybrali Relaxační víkendový pobyt v délce dvou dnů.

Pobyt zahrnuje ubytování na dvě noci, 2x snídaní a večeři formou bufetu. Tento pobyt vám dále umožní relaxovat při padesátiminutové thajské olejové masáži. Jako opravdovou třešničku na dortu vyzkoušíte Thermo Spa zábal z mořských řas.

Součástí pobytu je volný vstup do hotelového bazénu a parní nebo finské sauny.

Víkendové pobyty se však nemusí vztahovat jen na sobotu a neděli, proč si rovnou neudělat prodloužený víkend. Bát se o to, že byste se nudili, opravdu nemusíte. Služby, které vám budou v hotelu nabízené po celou dobu pobytu, si určitě zamilujete.

Využití volného času

Procházkou se můžeme vydat proslulé lázeňské kolonádě se „Zpívající fontánou“ nebo zamířit do blízkých lázeňských parků či nedalekých lesů. Mariánské lázně jsou doslova nabité nejrůznějšími volnočasovými aktivitami. Vybere si každý. Milovníci sportu si určitě rádi v Mariánských Lázních zahrají golf nebo populární nordic walking. V zimě se v okolí Mariánských lázní čile běžkuje. Pro běžkaře je každoročně připraveno přes 90 km běžeckých stop.

Večer naopak můžeme navštívit divadelní představení v Městském divadle Mariánských Lázní.

Wellness & Spa hotel Olympia poskytuje špičkovou kvalitu služeb a lázeňských procedur. Zároveň si zamilujete jeho nádhernou atmosféru, do které se budete rádi vracet.

Reklama