XIX. Slunce

Karta Slunce by mohla být nazývána i Pozitivita, Světlo, Úspěch nebo třeba Štěstí. Končí moc temnoty. Překročili jsme svůj stín, pochopili sami sebe, podstoupili nejednu přetěžkou zkoušku. Nyní hledíme s radostí do budoucna.

 

 

Daří se nám, jsme vyrovnaní, vytváříme kolem sebe harmonické vztahy, dodáváme druhým odvahu a pomáháme jim. A oni pomáhají nám. Obklopujeme se lidmi, začínáme s novými aktivitami. U starých aktivit nalézáme nové poznatky. Postoupili jsme o další stupeň na životní cestě a na něm začínáme stavět svou budoucnost. Máme mnoho síly a přesný záměr.

Svazující stíny předchozí karty pominuly a naše duše je osvobozena. Od temnot, od minulosti. Svoboda jde ruku v ruce s tvořivou energií a také s potřebou zrealizování ideálů. Může jít i o nastoupení duchovní cesty jako možnosti přímé cesty k poznání a moudrosti. Může jít i o profesi učitele, který své zkušenosti, pochopení a znalosti potřebuje předávat druhým.

V tomto období vytváříme dobré vztahy. Pro partnerské vztahy je tato karta ideální a s mnohými kartami Velké arkány hovoří o dobrých vztazích.

Stejně tak i v kariéře můžeme čekat úspěchy, někdy se může zdát, že nám spadly samy do klína, ale není tomu tak. Stačí se vrátit o pár karet zpět a vzpomenout na velké obtíže a náš způsob jejich vyřešení a spojení si dnešního úspěchu s těmito těžkými chvílemi.

Klíčová hesla – štěstí, radost, úspěch, láska, přátelství, seberealizace.

Zdraví – dobré zdraví, uzdravení, srdce, vysoký krevní tlak, hlava.

Profese – učitel, duchovní vůdce, průvodce, nové povolání.

Poučení – Povaha člověka je jeho osudem ( Cicero).

 

 

Reklama
SDÍLET