Vychutnejte podzim s výhodnými seniorskými pobyty v lázních Mšené

S příchodem podzimu je nejvyšší čas načerpat energii na zimní období a poskytnout příjemné uvolnění tělu i mysli. A jak jinak nabrat dostatek sil, než příjemnou relaxací v lázních. Přijměte pozvánku do malebných lázní Mšené.

Lázně Mšené se rozprostírají v malebném údolí Mšenského potoka v Ústeckém kraji přibližně 40 km severozápadně od Prahy. Nádherným lázním dominuje krásná příroda, kterou oceníte z jara, na podzim a v zimě. Navíc díky bohaté nabídce wellness a léčebných programů jsou lázně jako stvořené pro podzimní relaxační pobyty s kamarádkou nebo manželem.

Výhodné lázeňské pobyty pro seniory

Předností lázní Mšené je široká nabídka léčebných procedur a lázeňských pobytů. Přímo jako stvořené jsou výhodné Léčebné programy 50+  a  Víkendy pro seniory. Během pobytu určenému k léčbě nejen pohybového aparátu vás například čeká vstupní lékařské vyšetření, masáž zad, slatinný zábal zad, bylinková koupel, parafínový zábal na ruce či koupel s rašelinovým extraktem.

Využijte výhodných seniorských slev a rezervujte si váš pobyt.

Komfortní ubytování, výborné jídlo a množství aktivit

Lázně Mšené mimo jiné vynikají komfortním ubytováním v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Jejich součástí je koupelna s WC a nechybí ani TV.

Kromě dokonalého odpočinku se můžete těšit i na výbornou stravu a příjemné ubytování. Snídaně formou švédských stolů a obědy a večeře s možností výběru ze tří menu značí pohodový pobyt plný dobrého jídla. Navíc se můžete těšit i na salátový bufet.

Pro všechny, kteří mají rádi pohyb a společenské aktivity je zde pétanque, ping-pong, kuželky a půjčovna kol. Okolní turistické trasy jsou také vhodné pro oblíbený Nordic Walking.

Budova Blaník, zdroj: Lázně Mšené

Darujte relaxační lázeňský pobyt

Nevíte, co darovat vašemu protějšku na Vánoce? Darujte společný pobyt v lázních a nechte se hýčkat vybranými lázeňskými procedurami. Speciálním dárkovým poukazem můžete darovat lázeňský pobyt, léčebné procedury nebo gurmánský balíček.

S výběrem vhodného dárkového poukazu vám ochotně poradí recepce nebo obchodní oddělení Lázní Mšené na telefonním čísle: +420 416 866 007 (recepce) nebo +420 416 865 202 (obchodní oddělení).

Reklama