Vše o lécích a o lékárnách na jednom místě

Do lékárny chtě nechtě zavítá čas od času každý z nás. Jednou jsou potřeba léky na předpis, jindy zas obyčejný Paralen nebo vitamín C. Víte ale, kde koupíte ten či onen produkt nejlevněji? Zajímá vás interakce léků? To a mnohem více najdete na informačním portálu pro pacienty.

 

Portál Najdi-lekarnu.cz nabízí celou řadu užitečných informací, rad a tipů. Navíc je obohacen o diskuzní fórum, kde můžete pokládat dotazy nejen farmaceutickým odborníkům.

Hradí váš lék pojišťovna?

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Léky bez předpisu kupujeme, když je potřeba. Dojde-li nám v domácí lékárně Ibalgin, je nutné ho doplnit. Velmi často ovšem vyvstává otázka, kam pro něj zajít. Portál Najdi-lekarnu.cz vám poradí.

Stačí si vyhledat Ibalgin a zjistíte jeho cenu a lékárnu, kde ho jistě koupíte. Navíc se dozvíte, že není Ibalgin jako Ibalgin. Mnoho léků lze zakoupit ve více variantách, a tak pokud vám dosavadní nevyhovuje, je možné si najít vhodnou alternativu a o správnosti se pak už jen ujistit v lékárně.

Portál vám dá nespočet detailních informací o všech lécích. Ať už vás zajímá léková forma, balení, síla léku, cena nebo to, zda daný lék hradí pojišťovna či ho je možné zakoupit ve volném prodeji.

Je lékárna i ve vašem městě?

Nejste si jisti, jaká lékárna je nejbližší vašemu domovu? Rádi byste navštívili jednu konkrétní, ale nevíte, zda opravdu ve vašem městě tato lékárna je? Pak i s tímto vám portál Najdi-lékárnu.cz pomůže. Stačí si přes záložku „lékárny“ vyhledat vaše město a vše máte z první ruky.

Interakci léků nepodceňujte!

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Velmi užitečnou funkcí portálu je interakce. Berete-li pravidelně léky na předpis a skolí-li vás nachlazení, horečka a rýma, pak je nutné zajít k doktorovi. Pokud však víte, že se jedná o chvilkovou virózu, je možné nasadit léky, které mají mnozí doma ve své lékárničce. Ovšem jste si jisti, že ten a ten lék je možné užívat společně? Není mezi léky závažná interakce? I s tím vám poradí na portálu Najdi-lékarnu.cz.

Reklama