Vše o chovu pejsků na jednom místě

Pes je věrný přítel člověka, o tom není pochyb. Víte ale jak svého pejska vychovávat, jakou mu dopřát stravu nebo co udělat proto, aby se váš miláček v létě nepřehříval?

 

 

 

Veškeré tyto informace naleznete na přehledných webových stránkách www.pejskar.cz. Tyto specializované stránky poskytují komplexní a přehledné informace nejenom o chovu psů.

Na stránkách pejskař.cz naleznete veškeré potřebné informace o psích plemenech, příznaků a druhy léčby nejrůznějších onemocnění, přes seznam a hodnocení psích útulků a chovný stanic.

Praktickou částí stránek je diskusní fórum, na kterém pejskaři probírají veškeré své zkušenosti a strasti s chovem svých čtyřnohých miláčků. V diskuzi jsou také odpovědi na mnohé praktické dotazy, s jejichž řešením mají zkušenosti profesionální chovatelé.

 

Přehledná inzerce psů

Chceme-li si pořídit štěňátko, můžeme zkusit navštívit například zoo burzy, ale ty nenabízí ten správný výběr a hlavně jsou na nich různá zvířata od ptáčků až po plazy, ale pejsků na burzách nalezneme minimum.

Právě proto je lepší navštívit přehlednou inzerci psů, kterou stránky pejskař.cz nabízí. Nalezneme zde desítky i stovky inzerátů, nabízející prodej psů. Jednotlivé inzeráty jsou přehledně seřazeny podle kraje, druhu plemene pejska nebo podle typu inzerátu.

 

Prezentace chovatelských stanic

Chcete-li si pořídit čistokrevného štěňátko, pak na stránkách pejskař.cz se také prezentují chovatelské stanice, kde opět můžeme vyhledávat podle chovaného plemene nebo podle krajů.

 

Zdarma vkládání inzerce

A pokud máte štěňata na prodej, můžete svůj inzerát také vložit a nabídnout štěňátka k prodeji nebo darování.

Oproti klasickým novinovým inzerátům je vkládání do internetové inzerce na stránkách pejskař.cz zcela zdarma. Nemusíte mít obavy, že byste inzerát nezvládli vložit. Stačí kliknout na modré políčko „Přidat inzerát“ a následně vyplnit vaše kontaktní údaje, a údaje o nabízeném pejskovi. Závěrem ještě vložíte fotku a inzerát potvrdíte.

Pokud si i přesto se vkládáním inzerce nebudete vědět rady, jistě vám pomohou děti nebo vnoučata.

 

Jak zvýšit úspěšnost své inzerce

Veškerá vložená inzerce psů se bude zobrazovat po dobu dvou měsíců. Aby váš prodej štěněte byl úspěšný je zapotřebí dát si záležet na znění inzerátů a také kvalitě fotografie, kterou k inzerátu přiložíte.

Mnoho zájemců o koupi psa se dívá na inzeráty podle data vložení a prochází si jen ty nejnovější. Abyste zvýšili úspěšnost svého inzerátu je dobré inzerci takzvaně topovat. To znamená, že si připlatíte pár korun za to, aby se váš inzerát mohl zobrazovat vždy mezi první nabízenými inzeráty.

Službu si jednoduše předplatíte zakoupením kreditu prostřednictvím odeslané zprávy sms. Tímto topováním zvýšíte úspěšnost vašeho prodeje až čtyřnásobně.

Ať už potřebujete informace o chovu pejsků nebo prodáváte či kupujete štěňátko, stránky pejskař.cz vám přinesou cenné rady a postřehy profesionálních chovatelů.

Reklama