Vlastnosti vířivých van

O blahodárných účincích vířivek toho bylo napsáno již mnoho. Ano, na váš psychický i fyzický stav to má opravdu uklidňující efekt. Jenže, co takhle jejich funkčnost? I ta je neméně důležitý faktor při výběru  vířivé vany. Proto vám dnes představíme jeden konkrétní tip, který se vyznačuje opravdovou kvalitou a luxusem.

Spolehlivost, energetická a výkonná účinnost, komfort obsluhy a inovace. To jsou základní a zároveň i hlavní vlastnosti, které by měla mít každá kvalitní vířivý bazén.

Takové jsou i vany Artesian Spas od firmy BETA. Ty mají komfortní design, unikátní patentovaný systém, opěrku o hlavu s vodopádem, trysky pro masáž krku, vysoce úsporný systém cirkulace vody, kvalitní konstrukci, vodní pumpu, izolační termokryt, špičkovou zvukovou soustavu, LED osvětlení, systém čištění vody, a hlavně také pětiletou záruku na povrch vody a dvouletou záruku na elektrické a vodovodní vedení.

To je jen výčet toho, co všechno si můžete s vířivkou koupit. Je jen na vás, jakým vlastnostem dáváte přednost. Ovšem vířivou vanu nekupujete každý den, tak si za ní raději připlaťte, a buďte o to déle spokojeni s jejími „službami“.

A nakonec si přeci jen připomeňme pár základních blahodárných účinků:

– odbourává stres

– pomáhá k rychlejšímu usnutí

– pročistí póry

– masážní trysky napomáhají k vypnutí kůže

– horká voda pomáhá odstranit ztuhlost a otoky

– působí relaxačně na vaše klouby a svaly

Reklama