Víte kde sehnat prověřené instalatéry?

Prasknutí vodovodního potrubí nebo ucpání odpadů není zrovna šťastnou událostí. Navíc stane-li se to v době, kdy nejsme doma, může být zaděláno na velký problém a vytopení bytu se může neblaze prodražit.

 

 

Pro příklady nemusíme chodit daleko, k neštěstí stačí prasklá hadice od wc, jak se můžete dočíst v tomto článku.

Stane-li se taková nehoda, je zapotřebí ji rychle opravit. Však kdo by si také přál být několik dní bez vody nebo s nefungujícím odpady. K opravě je nejlépe povolat zkušeného instalatéra, který nám rozvody co nejdříve opraví.

Tady můžeme narazit na problém, obzvlášť když nevíme kde kvalitní instalatérské práce hledat. Navíc spoléhat se na neprověřeného instalatéra se nemusí vždy vyplatit. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že jsem na svého instalatéra čekat dva týdny. Naštěstí nešlo o žádnou urgentní záležitost. Možná měl hodně práce, možná ho něco zdrželo, ale nemožnost sdělit předběžný termín vyhotovení práce je nešťastnou vizitkou pro samotného řemeslníka.

 

Prověření instalatéři na jednom místě

Naštěstí podobná situace se už nemusí opakovat. Narazil jsem na užitečné webové stránky, které nabízejí instalatérské práce po celé České republice. Potřebujete-li zapojení rozvodů tepla, vody, plynu nebo revize kanalizace, o které jsme již dříve psali zde, stačí do vyhledávače zadat například instalatérské práce Praha nebo instalatérské práce Brno. Případně můžete rovnou navštívit stránky vodatopeniplyn.eu, kde naleznete originální systém objednávky zkušeného instalatéra.

Systém sdružuje desítky prověřených instalatérů, kteří svými službami pokrývají celou republiku. Potřebujeme-li například instalatérské práce Plzeň, stačí zavolat na informační linku nebo vyplnit jednoduchý online formulář a společnost nám přidělí nebližšího instalatéra v okolí, který se postará o naše problémy. Navíc pracovníci budou s vámi v kontaktu a vy tak budete přesně vědět, kdy vás instalatéři navštíví.

 

Cenová nabídka zdarma

Velkou výhodou je zdarma posouzení nákladů, kdy pracovníci zhodnotí náročnost a předloží cenovou nabídku, podle které si můžete rozhodnout, zda si provedení práce objednáte nebo se poohlédnete po konkurenci.

Poptání kvalitní Instalatérské práce Ostrava nebo v jiných městech tak už nebude žádným problémem.

Reklama