Věk ve sportu není důležitý: Pozvánka na Havlíčkobrodský půlmaraton

Není žádným tajemstvím, že mnoho z nás i v pokročilejším věku, pokud to zdraví dovolí, pravidelně sportuje. Ať již chodíte na horské túry, provozujete nordic walking nebo pravidelně běháte, v každém případě posilujete své zdraví.

 

 

A pokud mezi našimi čtenáři jsou aktivní sportovci, nebo alespoň fanoušci běhání, rádi bychom vás pozvali na 2. B:GROUP Havlíčkobrodský půlmaraton, který se bude konat v sobotu 19. září 2015 v Havlíčkově Brodě.

Půlmaraton je určen, jak pro amatérské i profesionální sportovce, tak i pro rodiny s dětmi. Délka trasy je 21,0975 km. Jestliže si však netroufáte na zdolání celého půlmaratonu, můžete rozvrhnout síly do dvoučlenných nebo čtyřčlenných štafet a závodu se účastnit s vašimi kamarády, dětmi nebo vnoučaty. Dvoučlenná štafeta je rozvržena na 2×10,549 km, zatímco čtyřčlenné štafety každý člen týmu zaběhne 5,275 km.

Havlíčkobrodský půlmaraton se koná pod záštitou společnosti B:GROUP a partnerských organizací ACO Industries, Všeobecné zdravotní pojišťovny a města Havlíčkův Brod.

 

Zápis na startovní listinu

Na startovní listinu se můžete zapsat v den závodu za cenu startovného 350 Kč. Raději však zvolte výhodnou alternativu v podobě online registrace na tomto odkazu.

Online registrace do 7. 9. 2015 je za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Součástí registrace přes internet je občerstvení během závodu, startovní číslo se jménem, sms s výsledným časem po doběhnutí a tričko s motivem závodu.

Více informací se dozvíte na stránce www.havlickobrodskypulmaraton.cz

logo

Reklama