Ve čtvrtek se uskuteční Fresh senior festival

Již tento čtvrtek, 15. června, se ve Ville Pellé uskuteční Fresh senior festival. Letošní 5. ročník festivalu na Praze 6 začne v 10 hodin a potrvá do 20 hodin. Jeho hlavním cílem je propojení generací společnými zájmy, aktivitami i kulturními zážitky.

 

Prostřednictvím nápaditého a rozmanitého programu upozorňuje na fakt, že pozitivní přístup není limitován věkem. Program přinese koncerty hudebních skupin, jako jsou Jan Vančura a Plavci, Panelákoví fotři, Tata band nebo oceňovaný pěvecký sbor seniorů Cesmína. Vystoupí Žesťový kvintet ÚH AČR a těšit se můžete na hudebně divadelní vystoupení Čochtan a vodníci. Přichystána je také nabídka širokého spektra volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie, odborné přednášky i originální tvůrčí dílny. Až do 16ti hodin bude probíhat soutěž o zajímavé ceny. Vstup na celý program je ZDARMA.

Po celou dobu festivalu bude možno využít služeb odborníků z oblasti sociálního a zdravotního poradenství. Letos poprvé bude pro zájemce připravena i IT poradna.

Fresh senior festival je jedinečný svou otevřeností všem generacím a počítá s faktem, že životní styl ovlivňuje fyzické i psychické zdraví jedince a týká se nás již od útlého dětství. Naším záměrem je proto zajímavě a vkusně otevřít různé okruhy tohoto tématu.

Fresh senior festival pořádá spolek Porte ve spolupráci s Hlavním městem Prahou, MČ Praha 6, produkční společností Taktum a Villou Pellé, pod záštitou starosty MČ Praha 6 Ondřeje Koláře a radního MHMP Radka Lacka.

Fresh senior festival
Reklama