Vápník na zlomeninu kosti

Jistě to také znáte. Člověk často svou neopatrností šlápne, kam nemá a hned je noha v sádře. Mnoho z nás také čím dál tím více přeceňuje své schopnosti, a tak dobré známé pořekadlo „Sportem k trvalé invaliditě“, je občas opravdu trefné.

 

 

A nejen muži vždy chytají druhou mízu a myslí si, že fotbal, který hrávali za mlada, jim půjde levou zadní i v pokročilejším věku. Jenže to je pak zlomenina kosti hned. V tom lepším případě se člověk léčí 6 týdnů, ovšem se zlomenou rukou jsou pak i běžné domácí činnosti na měsíc a půl pasé.  Pokud ale jde o léčbu zlomeniny u starších lidí či nějakou komplikovanější, může trvat i mnohem déle.

Existuje tu však řešení, jak zlomené kosti pomoci a třeba i urychlit její léčení. Pro rychlý srůst kostí je potřeba, aby tělo mělo dostatek vápníků, ovšem nemá-li k tomu také potřebné vitaminy K a D, pak organismus nedokáže vápník účinně vstřebat.

A proč jsou důležité vitamíny K a D?

Díky vitamínu K jsou kosti zdravé a silné. A právě on má hlavní zásluhu na dostatku zmiňovaném vápníku v kostech.

Tak samo vitamín D zas podporuje koncentraci vápníku v krvi a jeho správné vstřebávání.

Co takhle zkusit Femoralex?

Potravinový doplněk Femoralex obsahuje jednak zmiňované vitamíny D a K, ale je také obohacen o mléčnou bílkovinu Laktoferin. Ta napomáhá vzniku kostních buněk zodpovědných za budování kostní hmoty. Přípravek lze zakoupit bez lékařského předpisu a jedno balení obsahuje 30 tablet. Proč tedy příště až zase šlápnete vedle nebo si budete myslet, že tohle ještě dokážete, nezkusit pro lepší hojení zlomenin třeba právě Femoralex?

Reklama
SDÍLET