SOUTĚŽ OD ESENNCE.CZ

Vánoční přípravy jsou v plném proudu, zbývá zapálit poslední svíčku na adventním věnci a můžeme se vrhnout na bramborový salát s kaprem nebo s řízky a samozřejmě na rozbalování dárků se svou rodinou.

 

 

Jestli však patříte k zaneprázdněným prarodičům, kteří ještě dárky nemají, ale nechcete vnoučatům dávat obálky plné peněz, můžete zkusit nevšední variantu dárku. Věnujte jim zážitek! Nákup zážitkového certifikátu vám nezabere téměř žádný čas, ovšem, předem musíte mít rozmyšleno, co komu věnovat, jinak můžete u nabídky zážitků strávit třeba i celý den.

JAK DÁREK ZAKOUPIT

Dárkové poukazy nabízí například zážitková agentura ESENNCE.CZ. Je ověřenou českou firmou, která má na tuzemském trhu dlouholetou tradici, máte tedy jistotu, že o vaše blízké bude dobře postaráno. Zážitkový certifikát můžete zakoupit přes internetové stránky agentury nebo přes telefon, kde Vám pomohou s případným výběrem. Dodání je do dvou pracovních dnů, tak se nemusíte bát, že dárek do vánoc nepřijde.  Pokud patříte k těm, kteří chtějí mít všechno vyřízené hned, můžete navštívit jejich kancelář, kde s Vámi objednávku vytvoří, a následně si pár minut počkáte už na hotový vánoční balíček.

 

JAKÝ DÁREK JE VHODNÝ?

Výběr záleží pouze na Vás a Vaší fantazii. Jestli však víte, že například Váš vnuk má rád výšky, můžete mu nadělit pod stromeček let balonem, nebo posadit ho do leteckého simulátoru, aby si vyzkoušel na vlastní kůži samotné řízení letadla.

Všimli jste si, že Vaše vnučka je nadanou malířkou, a neustále při sobě nosí skicák a pastelky? Třeba by jí mohl udělat radost vánoční dárek v podobě malby na hedvábí, za asistence profesionála si může vyzkoušet nevšední uměleckou techniku. Tento zážitkový dárek si bude moci později připomenout výrobkem, který si sama vyhotoví. Nebo ho může věnovat Vám, vždyť nejhezčí dárky jsou dárky ručně vyrobené.

Jestli chcete, aby Ježíšek nadělil zážitek v podobě pobytového zážitku, například Vám a Vaší ženě, nebo manželovi, naprosto skvělým dárkem je návštěva pivních lázní. V  Rožnově pod Radhoštěm na Vás bude čekat báječná pivní koupel a ubytování v luxusním hotelu. Nemusíte cestovat přes půl světa, abyste si dopřáli relax, dobrého jídla a procházky.

Vzhledem k Vánocům jsme si připravili pro Vás také jeden dárek, dárek v podobě soutěže.

Výherce této soutěže obdrží zážitkový certifikát od ESENNCE.CZ, opravňující čerpat zážitek „THAJSKÁ MASÁŽ CHODIDEL“.

Soutěžní otázky: (Vždy je správná jen jedna odpověď)

  1. Kolik metrů je dlouhý jeden okruh při čerpání zážitku JÍZDA VE FERRARI?

a)      1950 m

b)     1850 m

c)      1650 m

  1. Jak dlouho (kolik minut) trvá zážitek ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ?

a) 90 minut

b) 120minut

c) 60 minut

ODPOVĚDI NÁM ZASÍLEJTE SPOLEČNĚ SE SVÝM JMÉNEM A ADRESOU NA E-MAIL i-senior@email.cz
SOUTĚŽ TRVÁ DO 17. LEDNA 2012.

*Dárkový poukaz lze uplatnit v následujících městech: Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn.

DĚKUJEME SPOLEČNOSTI ESSENCE.CZ ZA VĚNOVÁNÍ ZÁŽITKOVÉHO CERTIFIKÁTU.


Reklama