V březnu vyjde ostravská detektivka autorky Evy Tvrdé s názvem Mrtvou neměl nikdo rád

Pravidelní čtenáři našeho magazínu jistě dobře vědí, že již několik let na stránky i-Senior.cz přispívá prozaička Eva Tvrdá. Letos vás paní Tvrdá provází seriálem Slezská města, který zachycujíce původ a zajímavosti slezských měst. Mnozí jistě ale víte, že spisovatelka Eva Tvrdá dokončila svou novou knihu. Prozradíme vám, na kdy je plánováno její vydání.

 

Prozaička Eva Tvrdá v minulých měsících usilovně pracovala na své nové detektivní knize s názvem „Mrtvou neměl nikdo rád“. Detektivní žánr zařadila paní Tvrdá do své tvorby vůbec poprvé. Děj detektivky se odehrává v současné Ostravě.

Hlásím se touto knihou k proudu Silesia Noir, který vzniká v polské části Horního Slezska, kde vycházejí detektivky temné jako Slezsko samo. Moje kniha sice postrádá brutalitu, temná ale je,“ říká autorka Eva Tvrdá.

Spisovatelka Eva Tvrdá zároveň dodává: „Pokud vše dobře dopadne, první výtisky novinky si čtenáři budou moci koupit již na Ostravském knižním veletrhu ve dnech 3. – 5. března, kde chci knihu poprvé představit.

Oficiální vydání knihy „Mrtvou neměl nikdo rád“ je naplánováno na 10. března 2017.

Úryvek z knížky si můžete exkluzivně přečíst v autorském příspěvku prozaičky Evy Tvrdé v článku Rozloučení s detektivkami.

Reklama