Už to chtělo novou zimní obuv

Zima už se přihlásila a ukazuje nám svou pravou tvář. Proto jsem se i já rozhodla stejně jako jistě mnoho z vás podívat se do svého botníku a oprášit tak své staré zimní obutí. Jenže co se nestalo?

 

 

 

Při pohledu do své malé skříňky jsem vyndala jako každý rok obuv, která byla hitem zimy možná tak někdy před pěti lety. To by ovšem ani tak nevadilo jako to, že s přibývajícími roky začínám na zimních botách hledat hlavně praktičnost. Což se u mých starých módních kousků jen horko těžko najde.

Zákeřné náledí tak těžko zdolám hladkou podrážkou a mrazivé teploty sotva přežiju bez pořádného kožíšku. Proto nastalo akutní řešení mého problému.

SvětBot.cz byla moje volba

Nejsem žádný nákupní maniak a raději dávám přednost teplu a pohodlí domova. Zkusila jsem tedy první e-shop, co se mi nabídl, a světe dive se, zklamání se nedostavilo. Překvapená jsem byla hned na začátku velkým výběrem ze zimní kolekce, takže vybírat bylo opravdu z čeho, a třešinkou na dortu pak už jen bylo dodání do druhého dne. Takže již dnes se nebojím postavit ledovému a mrazivému počasí.

Co jsem si pořídila?

Jak už jsem psala, moje boty musí být hlavně praktické a funkční. Proto jsem vybírala takové boty, které toto splní. Moje představa nebyla ani nijak přehnaně barevná či křiklavá, a tak jsem pokukovala spíše po barvách střídmějších.

Nakonec se můj výběr zúžil na dvoje boty značky Rieker. Jedny polokozačky na nízkém podpatku s TEX membránou a ovčí vlnou v barvě černé, a druhé vysoké zvrásněné zateplené kozačky také s TEX membránou, ovšem v barvě šedé. Oboje tyto boty splňovaly můj požadavek v podobě praktičnosti, a tak jsem dlouho zvažovala, zda ty či ony. Nepřidávalo tomu ani to, že jak jedny, tak i druhé měly nízký podpatek, což na jednu stranu zdůrazňuje ženskost, ovšem na druhou se nejedná o žádné jehly na akorát tak vyvrknutí kotníku. Nakonec tedy vyhrály boty vyšší a to jen z toho důvodu, že je jistě ocením k sukni či šatům.

Zdroj: SvetBot.cz
Zdroj: SvetBot.cz

Už teď ale lituji, že jsem si neobjednala boty i ty druhé. Při objednání jsem však ještě zjistila, že doprava je zdarma a na všechny boty je celkem slušná sleva. Proto už teď vím, že pokud se zima ukáže jako opravdu dlouhá, tak si doobjednám i pro mě boty číslo dvě.  Pokud tedy i vás trápí problém stejný či podobný tomu mému, pak zkuste SvětBot.cz.

Reklama