Trojka Mincí

Trojku Mincí můžeme nazvat kartou poznání. Do našeho života vždy přináší něco nového. Ruku v ruce s ní jde optimismus a radostné události. Slibuje, že se máme na co těšit.

 

 

 

Obecně znázorňuje lidi kolem nás, především přátele a naše nejbližší, se kterými máme dobré vztahy. Od nich k nám směřují radostné zprávy, díky jejich podpoře a pomoci nastávají šťastná rozuzlení komplikovaných situací v našem životě. Daří se nám. Poučeni významem předchozí karty, si i nyní zachováváme nadhled, nic neupřednostňujeme a na ničem a nikom neulpíváme. Jsme vděční za dobré vztahy v naší blízkosti, užíváme štěstí, které nám život hojně naděluje. Netrápíme se tím, co nelze změnit.

V praktickém životě jde o pracovní úspěchy a seberealizaci, především pak o spolupráci a dohody. Je zde naznačena výborná schopnost komunikace. V případě přátelských setkání jde o nové, veskrze pozitivní zážitky.

Potřebujeme-li se rozhodnout o nových začátcích, nastala ta správná chvíle. Velmi brzy by k nám měla dojít nová příležitost, u které není nutné váhat.

Význam – komunikace, spolupráce, optimismus, přátelství, dobré vztahy, nové zprávy, poznání, setkání, společenské události, prosperita, vzestup.

Profese – moderátor, učitel, poradce, prodejce, zpěvák, herec.

Zdraví – dobré.

Poučení – Kde jsou přátelé, tam je i hojnost ( Titus Maccius Plautus ).

Ve spojení s ostatními kartami podtrhává pozitivní vlivy a nové příležitosti, nárůst.

Reklama
SDÍLET