Trojka Mečů

Trojky vždy hovoří o komunikaci, setkávání, přátelství, podpoře. V případě přítomnosti Mečů se ale nalézáme v rozporuplné a konfliktní situaci a nic nejde, jak bychom potřebovali.

 

 

 

Můžeme se setkat s dávnými přáteli. Leží mezi námi čas, kdy jsme se neviděli a každý se na cestě životem vyvíjel dle okolností, které mu do života vstoupily. Vzniká nedorozumění a je na nás i na druhé straně, jak situaci zvládneme a za jakých okolností budeme dále pokračovat. Můžeme využít šťastné situace setkání a pokračovat spolu, nebo nám to nemusí vyjít. Pokud to nevyjde a my jdeme dál každý svou cestou, nevyužili jsme dostatečně možnosti komunikace, kterou nám tato karta nabízí.

Naopak jít spolu znamená pevný základ pro budoucnost, naši i přátel. Přátelství znamená vždy podporu a tím i výhodnější pozice v životě. Člověk bez přátel či samotář volí leckdy i dobrovolně samotu a tím i těžší cestu životem, neboť není schopen či ochoten ke kompromisům vůči druhým. Jde mu o vnitřní svobodu. V přítomnosti této karty ale ke své vlastní škodě.

Pokud se nám objeví při výkladu tato karta, mějme na paměti, že malé ústupky přátelům jsou v této chvíli pro nás prospěšné a vlastní zájmy bychom nyní neměli upřednostňovat. Nevyhýbejme se setkáním, větším společnostem, spolupráci. Vrátí se nám to.

Význam – komunikace, spolupráce, kompromis, disharmonie.

Zdraví – dýchací obtíže, astma, alergie.

Profese – soudce, advokát, policista, diplomat, mluvčí.

Poučení – člověk není ostrov.

Trojka Mečů s kartou:

Blázen – dovolená, dlouhá cesta

Císařovna – flirt, společenské setkání, spolupráce

Zamilovaný – promiskuita ( zpravidla i s kartou Ďábel)

Spravedlnost – reklamace

Kolo štěstí – znamení osudu přicházející zvenčí

Luna – skrytý škůdce

Soud – nalezení cesty z krize

 

 

Reklama
SDÍLET