Svěřte úklid odborníkům

Děsíte se chvíle, kdy na vás zase přijde řada s úklidem chodeb v bytovém domě a při ohýbání k podlaze už vás bolí záda? Za celý život jste si uklízení užili dost, nechte ho teď na jiných.

Na internetu seženete kontakty na celou řadu lidí, kteří vám rádi přijdou uklidit za přijatelnou částku. Mnohdy se jedná o studentky, maminky na mateřské či paní, co si přivydělávají ke své práci. I tohle je varianta, avšak lepších služeb se vám dostane od profesionálních úklidových firem.

Proč nechat úklid na odbornících?

Důvodů je mnoho. Tak například nebudete doma muset skladovat vůbec žádné čisticí prostředky. Zástupce firmy si vždy vše přiveze s sebou. Je samostatný, a tak nakonec nezáleží na tom, zda ho necháte uklízet, zatímco navštívíte vnoučata, nebo ho budete u práce pozorovat. I pracovníci úklidových firem jsou jen lidé, takže si s vámi rádi popovídají.

zdroj: pixabay.com

Zvládnou i to, na co vy nestačíte, a to nejen vzhledem k vašemu věku – například čalounění sedačky si sami nevyčistíte. Rozsah prováděných služeb záleží pouze na domluvě, jednou za čas jsou schopní vyčistit i koberec a sedačku. Čištění sedaček-Brno je specialitou brněnské firmy Remiáš Global Services s.r.o., která uklízí všechno od bytových domů až po zdravotnické instituce a ordinace.

Není to moc drahé?

Budete se divit, ceny jsou skutečně přijatelné. Největší položky představují služby jednorázového charakteru, které jsou potřeba pouze jednou za několik let – například zmiňované čištění sedacích souprav-Brno. Obyčejný pravidelný úklid se pohybuje kolem 100 – 150 korun za m2. Někde jsou uvedené ceny za celý měsíc, v tomto případě však počítejte s rozpočítáním částky. Je totiž dost možné, že když přijdete s nápadem najmout si na úklid chodeb odborníky, přidají se i další nájemníci z vašeho bytu. O měsíční náklady se pak budete dělit.

Jestliže svěříte úklid odborníkům, zbyde vám také více volného času. A pamatujte, že to rozhodně není projev žádné slabosti. Nemůžete pořád stačit na všechno.

 

Reklama