Susan Saradon letos oslavila 71. narozeniny, přesto se nebojí zrzavé hřívy a sexy výstřihů

V říjnu oslavila 71. narozeniny, a přesto se nebojí výstřihů a barev. Řeč je o herečce Susan Sarandon, pro kterou je typická zrzavá hříva. Šedý vlas tak na její hlavě rozhodně nehledejte. Herečka zazářila v nespočtu filmových rolí a ozdobou byla i nejednoho večera, kdy se rozdávala ocenění v podobě Zlatého glóbu, Oscara nebo Emmy.

Susan Sarandon se narodila 4. října 1946 v New Yorku. Hereckou kariéru započala filmem Joe v roce 1969, avšak první velký úspěch zaznamenala až s filmovou rolí ve snímku Durhamští Býci v roce 1988.

Doposud už natočila desítky filmů, vidět jsme ji tak mohli například ve filmech Druhá nebo první, Elizabezthtown, Nebezpečný klient, Thelma & Louise, Soumrak a Atlas mraků. Nominací na Oscara měla herečka nespočet, šanci proměnila u filmu Mrtvý muž přichází.

V životě se jí stali osudoví tři muži

Do života jí vstoupili tři osudoví muži. Tím prvním byl manžel Chris Sarandon, jehož příjmení herečka dodnes nosí. Její původní celé jméno zní Susan Abiagil Tomalin. S manželem se poznali už na studiích. V osmdesátých letech měla vztah s režisérem Francem Amurrim. S ním má i dceru Evu Amurri. Od roku 1988 chodí s hercem Timem Robbinsem.

Susan Sarandon se aktivně pohybuje v politice. V roce 1999 se stala vyslankyní dobré vůle pro UNICEF. Nebojí se podpořit práva homosexuálů a pravidelně poskytuje dary charitativním organizacím.

Susan Sarandon stárne s grácií

Susan Sarandon potvrzuje pravidlo, že: „Ženy zrají jako víno.“ Herečka se nebojí velkých výstřihů, odvážných modelů a ani barev. Přesto všechno je stále šarmantní a sexy dámou, které to sluší v každé situaci. Oblečením umí zdůraznit své přednosti a zároveň potlačit nedostatky, i když těch Susan mnoho nemá.

Herečka v průběhu života nepodstoupila žádné velké plastické operace a obešla se i bez diet. Stárne z grácií a mnozí o ní říkají, že je hezčí než kdysi. Ve svých sedmdesáti letech se nebojí zazářit a experimentovat. Černý outfit zpestří barevnou šálou, botaskami a baretem. Za tím, že Susan vypadá minimálně o deset let mladší, stojí především její mladistvý styl oblékání. Avšak nejen to, své dělá i decentní líčení a vždy upravená zrzavá hříva. Vlasy po ramena jí prostě sednou. O tom, že mikádo sluší každé ženě po padesátce, se můžete přesvědčit i v našem dalším článku Mikádo: Účes, který sluší každé ženě po padesátce.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook
Reklama