STOP ponožkám pod stromečkem

Vánoce se nebezpečně blíží, a kromě klidu a pohody, s sebou přináší i stres z nakupování dárků. Celý rok máme kolem sebe plno blízkých, které musíme, chtě – nechtě, o vánočních svátcích také obdarovat, a to alespoň nějakou maličkostí.

 

 

Nakoupit dárky pod stromeček našim dětem je často to nejlehčí. Patří-li k těm úplně nejmenším, pak dopis Ježíškovi je samozřejmostí, a tak máme přesný seznam jejich nejtajnějších přání. Jsou-li děti trochu odrostlejší a na Ježíška už nevěří, pak ale i ty si nenechají ujít nadělování dárečků, a tak nám hravě prozradí, co by oni chtěli pod stromečkem najít.

Problém nám však často přidělávají naši rodiče, partneři či přátelé. Většina dnes tvrdí, že vše mají, a tak ani neví, co si přát. Potom je potřeba najít inspiraci někde jinde, respektive podívat se na amplion.cz, kde najdeme tipy na dárky všeho druhu.

Zdroj: sxc.hu
Zdroj: sxc.hu
Adrenalinové zážitky pro partnera

Ponožky ani papuče dnes už nejsou to, co bývaly. Žádný muž z nich u stromku určitě nebude skákat metr vysoko. Koupit mu jízdu ve sportovním AUDI R8, střelbu ze skutečné zbraně anebo jízdu psím spřežením? Tyto a spoustu dalších adrenalinových zážitků najdete na amplion.cz, kde je seženete dokonce i s 70% slevou.

A pokud vaše manžela spíše utáhnete na dobré jídlo, pak můžete vybírat i z různých slev do restaurací. Ať už budete shánět hovězí steak, tatarák, krkovičku či žebra, určitě si pochutnáte oba dva.

Hýčkejte vaši ženu

Ženy pod stromečkem neočekávají žádné velké překvapení. Často by byly dosti zklamané. Ale proč tomu letos neudělat přítrž. Vyberte vaší ženě dárek, na který jen tak nezapomene. Myslím si, že trefa do černého je jakékoliv hýčkání, v podobě masáží, kosmetiky, kadeřníka, apod.

Z dárku pro vaši ženu můžete profitovat i vy sami. Kupte jí třeba balíček wellness procedur, které si můžete užít společně.

Zdroj: amplion.cz
Zdroj: amplion.cz

Pokud pro vaši inspiraci využijete vánoční nabídku na amplion.cz, pak nezapomeňte, že pro urychlení času a výběru, můžete využít jednoduchý filtr. Stačí si nastavit, pro koho sháníte dárek, a jakou částku chcete utratit.

Reklama
SDÍLET