Štěně

Dnešní díl seriálu Život je ples se vyznačoval převážně velkou mírou alkoholu a emocí. Opět jsme ale viděli hrdiny nejen ve veselých situacích, ale i v těch o něco smutnějších. Tak pokud jste nestihli včerejší díl s názvem Štěně, tak je tu právě teď pro vás shrnutí i s online ke zhlédnutí.

 

Rozárka marně čekala na návštěvu své vnučky, když se po dlouhé době neobjevila, vydala se jí hledat sama. To ovšem dělat neměla. Dozvěděla se spoustu nemilých věcí, jako například, že její zeť se s celou rodinou odstěhoval, kdo ví kam. Díky své touze najít svou vnučku se ocitla na večírku, kde se z depresí rychle dostala, avšak ráno druhého dne pro ni nebylo úplně šťastné.

Velkým šokem pro všechny však byl, a ještě bude, nový přítel morouse Bareše. Ten si totiž vzal do své péče štěňátko, které našel odhozené v popelnici. Bareš si svého malého pejska propašoval až do pokoje, i přestože v domově jsou zvířat zakázaná. Netrvalo však dlouho a štěňátko bylo prozrazeno.

I u Řípu bylo veselo. Lukášova přítelkyně Jane už se těší na odjezd do Velké Británie, kde spolu založí její vysněnou rodinu. Její nadšení však nesdílí i Lukáš, ten má dost starostí momentálně s chodem domova seniorů a s jeho sestrou Lindou. Tak neváhejte a připomeňte si včerejší díl právě teď.

Reklama
SDÍLET