Soutěžte o Bylinný a Francovkový set ALPA

Zima pomalu ztrácí svou sílu a místy můžeme zahlédnout jaro. Jak opečovat ztuhlé tělo a probrat ho ze zimního útlumu? Zkuste to s kosmetikou ALPA!

Produkty značky ALPA mají za sebou více než stoletou tradici. Pro jejich výrobu používá společnost ALPA, a.s. jen vysokojakostní suroviny. Masážní krémy, gely a emulze ALPA používají profesionální maséři, ale především jsou již po generace oblíbeny pro domácí použití. Vy si právě můžete zasoutěžit o dva sety kosmetiky ALPA.

Těšit se můžete na Bylinný set, který obsahuje APIKO pleťový krém s včelí mateří kašičkou. Dále ALPA bylinnou koupel s přírodní eukalyptovou silicí a silicí z máty peprné a bylinný šampon s heřmánkem, který dodá vašim vlasům lesk a zářivou barvu.

Francovkovou sadu tvoří Alpa francovka – tradiční produkt společnosti Alpa prověřený generacemi a Alpa masážní krém, který přináší okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení.

Dárkový bylinný a francovkový set Alpa, zdroj: Alpa a.s.

Soutěž

Pro 3 z vás máme připraveny dvě dárkové sady od společnosti ALPA. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď odeslat na e-mail i-senior@email.cz nejpozději do 19. března 2017.

 

Soutěžní otázka:

Co je již tradičním symbolem na etiketě francovky ALPY?

a) Žlutá hvězda
b) Modrá hvězda
c) Bílá hvězda

Nápovědu najdete na stránce Alpa Francovka – lihový bylinný roztok a a další informace také na Facebooku.

Sledujte také Facebook i-Senior.cz a nezapomeňte se stát fanoušky.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama