Soutěžíme až do 23. března

Máme tu další soutěž. Ve hře není už jen kniha prozaičky Evy Tvrdé, ale nyní můžete soutěžit se spolkem Senvia o 5×2 lístky na veletrh FOR SENIOR.

Spolek SENVIA a ABF  pro Vás připravili soutěž o 5×2 lístků na veletrh FOR SENIOR, kde naleznete spoustu tipů nejen pro seniory a osoby 50+. Více informací s dozvíte o spolku SENVIA  na www.senvia.cz a o veletrhu na www.forsenior.cz.

 Soutěžní otázka:

Kam jede SENVIA na výlet v květnu?

Odpověď na otázku naleznete na webových stránkách www.senvia.cz. Odpovědi posílejte na info@senvia.cz do 23.3.2014.

Nezapomeňte však do předmětu napsat „SOUTĚŽ“. Abychom Vás mohli kontaktovat o výhře, prosíme zašlete spolu s odpovědí i  telefonní číslo a emailovou adresu, a nezapomeňte uvést, že jste se o soutěži dozvědi na webu i-Senior.cz. Dne 24.3. 2014 proběhne slosování a 5 výherců bude kontaktováno.

—————————————————————

A pravidelní čtenáři jistě dobře vědí, že od pátku již také probíhá soutěž o knihu spisovatelky Evy Tvrdé, která každou druhou středu se věnuje pravidelné rubrice Lidová slovesnost.

Na sklonku minulého roku paní Eva u nás publikovala sérii pěti povídek, jejichž hlavním hrdinou byl Jan Novák. Na knižním veletrhu v Ostravě bude 7. března představena sbírka těchto povídek, která nese název 5x Honza Novák. Zajímovstí bezesporu je, že jedna z povídek byla oceněna v soutěži „Letní povídka Víkendu MF DNES“.

A nyní přichází pravý čas na soutěž o tuto krásnou knížku.

 

 

 SOUTĚŽ O KNÍŽKU PROZAIČKY EVY TVRDÉ
Eva Tvrdá věnuje dvou výhercům soutěže, novou knížku „5x Honza Novák“.

 

Zdroj: Eva Tvrdá
Zdroj: Eva Tvrdá

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jakou profesí se dříve živil hlavní hrdina Honza Novák z povídek „5x Honza Novák“?

Nápovědu naleznete na stránkách www.evatvrda.cz, v povídce Krásná neznámá, a dalších nejnovějších povídkách v rubrice Fajne kafe.

 

Své odpovědi nám zasílejte do 23. března na adresu i-senior@email.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří obdrží knížku Evy Tvrdé – „5x Honza Novák“.

Vyhlášení výherce proběhne na stránkách i-Senior.cz v  26. 3. 2014

Více se o Evě Tvrdé můžete dozvědět na stránkách www.evatvrda.cz.

 

 

Podmínky soutěže:

Soutěž probíhá od 7. 3. 2014 do 23. 3. 2014.
2 výherci bude vylosováni ze správných odpovědí.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama