Soutěž o balíček Alpa

Kdo by neznal tradiční francovku ALPU? Věděli jste, že ALPA má ve svém portfoliu výrobků mnohem více? Pečuje o naše namožené svaly, bolavé klouby, stará se také o jemnou dětskou pokožku a bojuje proti hmyzu díky známým červenožlutým Repelentům. Pojďte si zasoutěžit a získejte pomocníky od společnosti ALPA.

 

Masážní přípravky ALPA – léty ověřená kvalita za rozumnou cenu

Masážní krémy, gely a emulze ALPA používají profesionální maséři, ale především jsou již po generace oblíbeny pro domácí použití. Masážní krémy dodají pokožce hebkost a vláčnost, jsou vhodné při namožení svalů a kloubů. Masážní gely se skvěle vstřebávají, přinášejí osvěžující a uklidňující účinky. Masážní emulze přispívají k prokrvení svalů a přinášejí chladivý nebo hřejivý efekt.

SOUTĚŽ

Pro 3 z vás máme připraveny dárkové balíčky od společnosti ALPA. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď odeslat na e-mail i-senior@email.cz nejpozději do 30. 9. 2016, nápovědu naleznete zde: http://www.alpa.cz/cs/masazni-pripravky/masazni-gely.

 SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Který z ALPA gelů je určen k omezení pocitu “těžkých nohou”?

  1. ALPA gel francovkový
  2. ALPA gel LESANA
  3. ALPA gel KAŠTAN

 

Na co se můžete těšit?

Ve výherním balíčku najdete sadu pro pány WINDSOR pánská etue, která obsahuje pěnu na holení, sprchový gel a vodu po holení.

Těšit se můžete na ALPA herbal Arthrosan mast obsahující mentol, kafr a bylinné silice (kosodřevina, rozmarýn, levandule, eukalypt, hřebíček, máta peprná a skořice) v masťovém základu se včelím voskem. ALPA herbal Arthrosan mast je vhodná při akutních a chronických revmatických bolestech, bolestech a zánětech svalů, šlach a kloubů, bederním ústřelu, ischiasu a bolestech páteře.

A do třetice bylinný masážní ALPA gel KAŠTAN, který je určen k ošetření nohou unavených po celodenním stání. Gel má uklidňující a osvěžující účinky, příznivě působí na cévní systém, především na žíly.

Výhry: Kazeta Winsor, bylinný masážní gel Alpa, mast ALPA herbal Arthrosan, zdroj Alpa
Výhry: Kazeta Winsor, bylinný masážní gel Alpa, mast ALPA herbal Arthrosan, zdroj Alpa

ALPA – mazané zdraví

Produkty značky ALPA mají za sebou více než stoletou tradici. Pro jejich výrobu používá společnost ALPA jen vysokojakostní suroviny. Další podrobnosti najdete na www.alpa.cz nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/ALPA-452943101424545.

Nezapomeňte se stát našimi fanoušky na Facebooku.

i-Senior

Propagujte i svojí stránku

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama