Soutěž o audioknihy Šimek a Grossmann končí


Máme tu poslední třetí soutěž o audioknihy fenomenální dvojice Šimka a Grossmanna. Proto pokud se na vás štěstí ještě neusmálo, máte šanci do třetice všeho dobrého vyhrát jejich povídky namluvené Miroslavem Šimkem.

 

Audioteka.cz věnovala do soutěže další dva soubory povídek, o které máte šanci soutěžit. Věřte, že nejlepší povídky této dvojice, které jsou životem napsány, vám vyloudí úsměv na tváři, i kdybyste nechtěli.

A i dnes se dozvíte další výhody audioknih, které jistě mnoho z vás ocení, takže pokud by se na vás neusměje štěstí ani tentokrát, pak nezoufejte a vyberte si audioknihu dle vaší libosti na audioteka.cz.

3 výhody audioknih podle Audioknihy.net:

Audioknihy mohou poslouchat všichni (i nevidomí a negramotní).

Audioknihy můžeme poslouchat všude (v metru, v posteli, v autě, na zahradě, ve vlaku, v kuchyni či v posilovně…).

Audioknihy nám mohou přinést nový umělecký zážitek.

 audiotekaCZ logo

A o co hrajeme?

Ve hře jsou dvě audioknihy – Šimek a Grossmann – Povídky 5 a Šimek a Grossmann – Povídky 6. Správně tedy tušíte, že i tentokrát budou výherci dva.

 

Soutěžní otázka

Pravidelní soutěžící jistě ví, že dvě předešlé soutěže provázelo jedno významné jméno české kinematografie a nejen jí. A u Zdeňka Svěráka zůstaneme i nyní. My se ptáme, jakou knihu Aloise Jiráska namluvil právě Zdeněk svěrák. Knihu samozřejmě najdete na audioteka.cz.

 

Své odpovědi posílejte do 5. června na i-senior@email.cz.

 

 

Reklama