Shamballa – víte co to je?

V dnešní době se čím dál tím více mnoho lidí vrací k alternativním léčbám. A proč by také ne? Vždyť medicína není všemohoucí. Řeč tedy bude o jednom multidimenzionálním systému léčení, zvaném Shamballa 1024.

 

 

 

Pokud vám název Shamballa 1024 vůbec nic neříká, pak nezoufejte. Dnešní článek vám tuto oblast alespoň trochu přiblíží. Pomocí třech otázek a odpovědí se dostanete do obrazu. Ovšem zbytek pak bude už jen na vás.

Co je to Shamballa 1024?

Shamballa, čteno jako „šambala“, je léčivou či transformační energií, která patří do systému léčení reiki. Jiní se však zase přiklání k teorii, že Shamballa je nejvyšší duchovní dimenzí. A proč 1024? Protože tento systém léčení zahrnuje 1024 symbolů. Ty se předávají telepaticky během zasvěcení mistrem do aury žáka. Symboly jsou rozděleni do 4 stupňů po 256 a stupeň čtvrtý je již stupněm mistrovským. Nenechte se však zmást, že by se jednalo o léčení pouze pomocí rukou. Jedná se o léčení pro celou naši duši.

Čistý úmysl je v Shamballe nejdůležitější a kompletní terapie vám zabere 15 minut.

Kdo stojí za tímto způsobem léčení?

S tímto alternativním léčebným systémem je spojováno jméno Saint Germaina a chanelloval ho June Stephansen. Od roku 2003 tak můžeme pomocí Shambally pochopit, kdo doopravdy jsme.

Shamballa je výbornou terapií pro naše fyzické, emocionální i psychické problémy.

Mohu se naučit Shamballu?

Do tohoto systému léčení vás musí někdo zasvětit. Existují proto nejrůznější kurzy na dálku, kde této multidimenzionální léčbě můžete přijít na chuť. Třeba zrovna i vám se otevře svět alternativní medicíny. Rozhodně nezavrhujte tento způsob léčení jen proto, že mu nevěříte. Vše se musí zkusit. A co víte? Třeba i vy se stanete mistrem a zasvětíte další kolem vás.

Reklama