Šestka Mincí

Šestka Mincí jednoznačně ukazuje, že rizika spojená se změnami se vždy vyplácejí. Na předchozí kartě jsme odolávali pokušením a pochybnostem, které provázejí změny. Rizika ztrát a ztráty samotné v takových situacích se nám nyní vyjevují jako pozitivní životní zkušenosti, které ani zpočátku přiliš nebolely.

Nyní již víme, co chceme, ujasnili jsme si vše v období stagnace, váhavosti a pochybností. I změny, které současnému stavu předcházely, nám dávají za pravdu. Jdeme opět cestou úspěchu, teď už si ho ale zcela jasně uvědomujeme. Se všemi pozitivními dopady na náš život a případnými kompromisy, které možná budeme muset udělat. Víme také, co jsme ochotni obětovat a co naopak nikdy.

Úspěch je zřejmě nejvýstižnějším slovem, které popisuje charakter karty. Nejde o blesk z čistého nebe a lidé, kteří jdou cestou Šestky Mincí, bývají lidé zkušení, pracovití a tvůrčí. Zažili již řadu neúspěchů a prošli obdobím, kdy se museli vyrovnávat s nepřízní osudu či s důsledky závisti lidí průměrných. Úspěch tedy znamená souhrn všech neúspěchů a zvládnutých protivenství spolu s vůlí pokračovat dál za svými cíli.

Není nutné hledat nápomocné přátele, objeví se sami. Nepůjde o zištné vztahy lidí, které přitahuje úspěch druhých. Do našeho života si nyní pouštíme lidi se stejným pohledem na svět, se stejnými zkušenostmi a stejnou vizí budoucnosti.

Význam – úspěch, dozrávání, sklizeň, přímá cesta, záměr.

Profese – živnostník, umělec, lékař.

Zdraví – dobré zdraví.

Poučení – Když chceš poznat člověka, podívej se na jeho práci (Johann Christoph Friedrich von Schiller).

Ve spojení s ostatními kartami posiluje pozitivní vlivy, směr vývoje nemění.

Reklama
SDÍLET