Šestka Holí

Opět nás potkalo štěstí. Možná i nezasloužené. V trendu cesty očistného ohně Holí sbíráme plody svého předchozího úsilí, i když už zmizela naše vnitřní harmonie. Přátele již poblíž nemáme, vydali jsme se vlastní cestou poznání. Musíme spoléhat jen sami na sebe.

Přestože se necítíme nejlépe a do naší mysli se začínají vkrádat pochybnosti, stále se držíme svého cíle a jdeme za ním. Růžové brýle z očí jsme již sundali a tak vidíme kolem cesty poražené, ale i vítěze. Nejde o nic dramatického, jen se nám začíná připomínat pravý princip prvku Ohně, a tím je boj. Měli bychom se na něj začít připravovat, dokud se nám daří.

Dostali jsme se do bodu, kdy překonávání překážek při vlastním vývoji předpokládá i využití vůle. V této situaci, kdy už sami sebe alespoň trochu známe, můžeme využít vlastní stránku osobnosti, kterou dobře známe. V takovém případě není obtížné zdolávat překážky a celkem snadno můžeme pokračovat a daří se nám.

Pokud v sobě takovou stránku nenalezneme, musíme zapojit vůli. Díky odhodlání jít dopředu a přitom zůstat věrni sami sobě vůli automaticky rozvíjíme. Odměnou je nám poznání svých možností a možná i některá ze stránek naší osobnosti. A samozřejmě konečný úspěch a uskutečněný záměr.

Do cesty nám vstupují překážky, díky kterým poznáváme své vlastní hranice, ale také omezení, která jsme do této chvíle nevnímali. Máme možnost se jich zbavit a volně pokračovat za svým záměrem.

 

Význam – úspěch, vůle, ideály.

Profese – manager, prodejce.

Zdraví – uzdravení, těhotenství.

Poučení – Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou (Gándhí).

 

Ve spojení s ostatními kartami není Šestka Holí významově důležitá, pouze vylepšuje situace a upřesňuje řešení.

Reklama
SDÍLET