Seniorské pobyty umožní poznat nová místa

Cestujete rádi, ať je jaro, léto, podzim nebo zima? Poznáváte rádi krásy naší České republiky a na stáří si chcete dopřát trochu odpočinku? Pak se jistě často poohlížíte po nabídkách nejrůznějších pobytů a přemýšlíte, kam vyrazit tentokrát. Jenže občas takové hledání zabere mnoho času a peněz.

Bohužel důchody seniorů mnohdy nejsou tak vysoké, jak by si všichni přáli. Ovšem i přesto se na trhu dovolených najdou takové nabídky, které seniorům peněženku zcela nevyprázdní. Čím dál tím oblíbenější jsou totiž seniorské pobytypro 55+.

 

Dovolená pro aktivní seniory

Pokud patříte k té skupině seniorů, která si z věku rozhodně nic nedělá a která naopak s přibývajícími léty chce žít aktivnější život, pak pro vás jsou vhodné pobyty s nálepkou „buďte fit“ či „aktivní dovolená“.

Nevíte-li však, kde hledat tyto pobyty a jim podobné, pak vyzkoušejte portál Hotely.cz, kde najdete velkou nabídku pobytových balíčků přesně pro vás na míru. Stačí si na portálu v seniorských pobytech odškrtnout vaše požadavky a dle vašich přání budete mít v hotelu fitness studio, bazén nebo bezbariérový vstup.

 

Wellness víkend ve dvou

Pokud však naopak dáváte přednost poklidné dovolené, kde zregenerujete nejen vaše tělo, ale i mysl, pak si zajeďte na lázeňský pobyt. Volit tak můžete města jako Mariánské Lázně, Teplice, Luhačovice nebo Františkovy Lázně. A opět vás jistě nezklame portál Hotely.cz, na kterém najdete i nespočet wellness pobytů.

Navíc díky webovým stránkám www.hotely.cz se nemusíte ani obávat špatných zkušeností. Na portálu si totiž sami určíte úroveň ubytování a před samotnou koupí si můžete pročíst uživatelské recenze k danému hotelu či penzionu.

 

Seniorský pobyt pro náročné

Řadíte-li se k těm, co si dopřávají dovolenou se vším všudy? Stravování formou all-inclusive, internet, lednička a televize na pokoji je samozřejmostí. Stejně tak po hotelu vyžadujete luxusní wellness centrum, kde nechybí sauna, whirlpool a možnost masáží či nejrůznějších procedur? Potom i vy si jistě najdete na portálu Hotely.cz tu pravou dovolenou pro vás.

Vše si stačí dle vašich požadavků nastavit, poté na portálu naleznete konkrétní nabídky, které splňují vaše přání. Ještě na jaře tak můžete vyrazit například na 15-denní seniorský pobyt s 25 procedurami. Navíc mnoho hotelů je situováno v atraktivní lokalitě, a tak si na dovolené můžete zajít do divadla, na golf nebo do okolní přírody na procházky.
Reklama