Sedmička Kalichů

Nyní se nacházíme ve stavu, který může připomínat euforii. Vymanili jsme se ze spárů vlastní negativity, jsme posíleni vítězstvím sami nad sebou, přicházející životní zkušenosti řešíme s nadhledem. Žijeme přítomností, těšíme se na budoucnost, přestože nevíme, co od ní můžeme očekávat.

 

Zbavili jsme se minulých vlivů, které nám bránily v pohybu vpřed. Nyní jíž pokračujeme na své cestě, ale bez vidiny cíle, za kterým bychom šli. Nevynakládáme žádné úsilí a nevyvíjíme se. Sice se pohybujeme dopředu, ale vlastně stagnujeme. Můžeme se ještě stále opájet pocity vítězství a štěstí, ale na jak dlouho si s tím vystačíme. Dokud nám nedojde, že to k ničemu nevede a my spadneme do další vnitřní krize. Jestliže hledíme do budoucnosti, musíme v ní něco vidět a v něco doufat. Máme-li cíl, za kterým jdeme, snadněji překonáváme překážky, které nás potkávají a i když se často stane, že jdeme špatnou cestou, máme stále dost síly k cestě nové.

Je i možné, že jsme se dostali do životního období, kdy si říkáme, že vše, co jsme chtěli vidět a zažít, jsme již viděli a zažili a bylo toho podstatně víc. Teď už jen chceme v klidu žít, nic už nás nemůže překvapit a vracíme se k tomu, co se nám v minulosti líbilo. Zde očekáváme trvalé štěstí. Aby nám opětovně došlo, že mimo sebe štěstí nenajdeme, čekají nás zklamání a eventuelní následné vnitřní krize. Není nutné opouštět, co za to stálo, vše se ale vyvíjí a měli bychom i my. Na stejném místě nikdy nenajdeme totéž a nikdy nevstoupíme do stejné řeky.

Význam – splněná přání, bezcílovost.

Zdraví – krevní tlak, krevní oběh.

Profese – manažer.

Poučení – Cesta je cíl

Ve spojení s ostatními kartami mluvíme o posunu vpřed a přílivu nové pozitivní energie.

 

Reklama
SDÍLET