Rytíř Mincí

Mincový Rytíř je kartou nespokojenosti. Zůstali jsme stát v místech, kde se nám nelíbí a my nenalézáme východisko. Možná řešení vidět ani nechceme. Převažují obavy z následků změn, které bychom měli učinit, abychom se dostali z této neutěšené situace.

Prožíváme pochybnosti nad svými rozhodnutími a viděním světa. V práci nejsme spokojeni. Žijeme ale v pasti materiálních jistot, o které se nechceme připavit, odhodláme-li se ke změně. Můžeme se cítit zbabělými a začít ztrácet sebeúctu.

Náš smysl pro realitu nám radí, abychom vytrvali a nepřipravovali se o trvalé hodonoty, které jsme si vybudovali. Nabízí variantu hledání cest k řešení naší nespokojenosti formou kompromisu, neudělat zásadní změnu a muset začínat znovu, ale hledat řešení v podmínkách, které již existují a neměnit je. Jde tedy o změnu velmi obtížnou, neboť pokud chceme nalézt cestu z této situace, musíme změnit sami sebe. Zvolit si cíl a cestu, kterou k němu chceme dospět. Také zvážit okolnosti, které budeme muset překonat nebo se s nimi smířit cestou k cíli.

V materiální oblasti pokračují pozitivní tendence nárůstu, dobrých rozhodnutí ohledně financí, prodeji či koupi nemovitostí.

Karta zpodobňuje tmavovlasého mladého muže.

Význam – vnitřní změna, nespokojenost, překonání sama sebe, trvalé materiální jistoty.

Profese – dlouhodobý zaměstnanecký poměr, zemědělec, trenér, investor.

Zdraví – vleklé zdravotní problémy, psychosomatické potíže, žaludeční vředy.

PoučeníToužíte po změně? Změňte se!

Ve spojení s ostatními kartami hovoří o trvalých tendencích, upevnění pozic, nespokojenosti.

Reklama
SDÍLET