Rozárka s Trampem jedou na vandr

Týden utekl jako voda a my jsme se dočkali dalšího dílu televizního seriálu Život je ples. Jako každé úterý Vám přinášíme stručné shrnutí včerejšího dílu.

 

 

 

Rozárka v podání Daniely Kolářové se přestala upínat na svou rodinu a plnohodnotně se adaptuje s pobytem v domově důchodců. Dokonce se sblížila s panem Trampem a vyrazila s ním na dobrodružný výlet. Tím se vzájemně sblížili a také mezi nimi přeskočila jiskra lásky.

Stanislav Zindulka jako Eda našel přes sociální síť facebook svého vnuka, se kterým se sešel. K tomu mu částečně dopomohla paní Rašková, která plní neoficiální funkci tajné informační služby domova důchodců. Vedle toho se pan Nebeský začíná náramně dvořit Táni Fialové. Táňa však na podobné eskapády nemá příliš náladu ani čas. To ji vymlouvá její matka Josefína, která si naplno užívá života s o generaci mladším Benem.

Nakonec jsme byli svědky napínavé volby nového ředitele domova důchodců. Zdá se, že dosavadní ředitel Lukáš je jasným favoritem. Ovšem situaci zdramatizovala bývalá ředitelka Tůmová, která se do konkurzu také přihlásila. Všemožně se snaží ovlivnit volbu, ale je jí to marně platné. Konkurz na ředitele vyhrál Lukáš a celý domov důchodců byl z radosti u vytržení. Nyní se můžeme těšit jen na další světlé dny našich oblíbených penzistů v útulném domově důchodců.

Komu včerejší díl utekl, můžete se na něj podívat na následujícím odkazu.

Reklama
SDÍLET