Rozárka jde na večeři

Nestihli jste včerejší díl seriálu Život je ples? Vůbec nevadí, přinášíme Vám stručnou rekapitulaci, co se v malebném domovu pro seniory a jeho okolí odehrálo.

 

 

 

Paní Rašková se dokonale vžila do role obchodnice. Důsledně seznamuje klienty domova pro seniory o účincích kosmetických přípravků, které nabízí. Daniela Kolářová v hereckém podání Rozárky se dočkala pozvání na rodinnou večeři, kterou jí připravila její vnučka Marika podle Rozárčina tradičního receptu.

O Kryštofa, je dobře postaráno. Svědčí o tom láskyplná péče maminky Táni, ale také i babičky Josefíny v hereckém ztvárnění Ivy Janžurové. Kryštofa však trápí situace jeho dědy (Radek Brzobohatý), který po smrti svého syna v podání Tomáše Hanáka je utlačován snachou, se kterou žije pod jednou střechou.

Děda Požár je leteckým veteránem, a tak mu vnuk Kryštof chce dopřát znovu usednout za knipl letounu a vznést se do výšin. V tomto díle jsme mohli poprvé spatřit místního podnikatele a majitele aeroklubu Miroslava Etzlera hrající osobu pana Nebeského. Kryštof však na poprvé příliš úspěšně nepochodí. Nebeský je nelida a jasně naznačil, že se s Kryštofem nemíní bavit. Podaří se Kryštofovi splnit dědův sen? O tom se nechme překvapit v dalším díle, který bude již příští úterý.

Celý díl můžete vidět v archivu České televize.

Reklama
SDÍLET