Pytlované uhlí ušetří námahu při skládání

Pytlované uhlí představuje hned po automatických kotlích na tuhá paliva výrazný zlepšení v celém procesu vytápění. Již se nemusíte namáhat při skládání několika metráků uhlí do sklepa, snadno si zkontrolujete množství dodaného uhlí a váš sklep zůstane stále čistý.

 

Mnoho starších rodinných domů je vytápěno prostřednictvím kotlů na tuhá paliva. K těm se váže namáhavé uskladnění uhlí nebo dřeva, které starší osoby již nejsou schopny zastat. Proto raději volí vytápění plynem, které však při současných cenách a výši důchodu, je neúnosné.

Dobrou zprávou je výrazné zjednodušení topení v kotlích na tuhá paliva. Díky státním dotacím na moderní automatické kotle je tato technologie dostupná pro širokou část obyvatel. Navíc obsluha takovýchto kotlů není fyzicky náročná a jejich provoz je oproti plynovému spalování výrazně levnější. Přechod na moderní typ kotle a pytlované uhlí představuje úsporu až 30% paliva

 

Praktické pytlované uhlí

Ať již máte automatický nebo standardní kotel jistě každý rok řešíte otázku jak se připravit na nadcházející topnou sezónu a kde nejlevněji nakoupit uhlí, abyste pak trnuli, že vás obchodník ošidí a přiveze o nějaký ten metrák méně.

Jistotou přesného množství je nákup kvalitního pytlovaného uhlí. Vždy si můžete převážit, zda nekupujete menší množství.

Pytlované uhlí je dodáváno v pytlích po 25 kg. Lehce se s ním manipuluje a odpadá problém náročného skládání a přehazování uhlí do sklepa. Navíc po uložení ve sklepě budete mít všude čisto a nikde nebude nepříjemný uhelný prach.

 

Zaručená kvalita

Balení v menších přepravních jednotkách zaručuje stabilní jakost dodávaného uhlí. Na výběr je balené uhlí pro automatické a klasické kotle od zrnitosti ořechu 2 a ořechu 1 až po vysoce kvalitní tříděný ekohrášek.

 

Doprava zdarma

Pečlivě vytříděné palivo je dodáváno po paletách, na které se vejde 40 pytlů baleného uhlí. Po celé České republice je doprava zcela zdarma. Při samotném složení palety z auta nezabere náklad oproti sypkému uhlí příliš místa. Do vašeho vjezdu nebo na zahradu tak lze složit větší množství paliva.

V Německu si oblíbili pytlované uhlí již dávno, nyní tento trend přichází i k nám. S pytlovaným uhlím si výrazně ušetříte čas i námahu a topení se pro vás stane jednodušší.

Reklama