Příjemný odpočinek se seniorskými pobyty v lázních Luhačovice

Pociťujete častou únavu? Trápí vás bolest svalů a kloubů? Pak je nejvyšší čas pořádně si odpočinout a zregenerovat jak tělo, tak i mysl. K dokonalému odpočinku nejlépe poslouží lázeňský pobyt. Nechte se inspirovat výhodnými lázeňskými pobyty pro seniory.

 

 

Jak si dopřát kvalitní odpočinek?

Kvalitní odpočinek je závislý na třech faktorech – kvalitním spánku, vyvážené stravě a aktivní regeneraci pohybového aparátu. Abyste si ale takový odpočinek dopřáli, je nejlepší změnit prostředí za takové, které poskytne maximální komfort bez každodenních starostí.

Za tímto účelem jsou vhodné lázeňské pobyty pro seniory. V lázních si příjemně odpočinete, bude pohlídáno o vaši vyváženou stravu a aktivně zregenerujete své tělo.

Výhodné lázeňské pobyty pro seniory

Víte, v čem jsou lázeňské pobyty pro seniory výhodné? Především ve své skladbě procedur, které jsou přizpůsobeny věku hostů.

Balíček procedur například obsahuje perličkové koupele pro regeneraci kloubů a svalů. Teplá koupel totiž prohřívá klouby, zvyšuje jejich hybnost a uvolňuje svaly. A pokud trpíte častými bolestmi zad nebo máte ztuhlou šíjí, pomohou k uvolnění svalového napětí masáže. Při masáži za pomocí éterických olejů si zároveň výborně odpočinete a uvolníte mysl.

Kromě přizpůsobených procedur poskytují lázně pro seniory výhodnější ceny pobytů. Speciální cenové nabídky jsou mnohdy označeny jako Pobyty pro seniory nebo Program 50+.

Okouzlující lázně Luhačovice

Mezi velmi žádaná lázeňská místa patří lázně Luhačovice. V lázních Luhačovice, které jsou čtvrtými největšími lázněmi v Česku, se především léčí onemocnění kardiovaskulárního, trávicího a dýchacího ústrojí. Lázně zároveň prospívají při potížích pohybového aparátu.

Za svůj věhlas vděčí Luhačovice minerálním pramenům. V městě a okolí vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky navrtaných zřídel. Nejznámějším luhačovickým pramenem je Vincentka.

Kromě kvalitních léčebných procedur a minerálních pramenů nabízí lázně Luhačovice pro seniory množství turistických míst a překrásnou přírodu. Za zamínku zaručeně stojí středověký hrad Buchlov, zámek ve stylu italského baroka Buchlovice, Muzeum Jana Amose Komenského v Uherském Brodě, barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy Rudolf Jelínek ve Vizovicích či arcibiskupský zámek a jedinečná zámecká zahrada v Kroměříži.

Pestrá skladba lázeňských pobytů v Luhačovicích

Jistě jste zvědaví, co lázeňské pobyty v Luhačovicích zahrnují. Lázně Luhačovice pobyty pro seniory nabízí:

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • 1x předpis procedur lékařem
 • 5x lázeňská procedura (1x velká a 4x malá procedura)
 • denně pitná kúra
 • 1x přírodní uhličitá koupel
 • 1x perličková koupel
 • 1x masáž éterickým olejem (částečná)
 • 1x masáž klasická (částečná)
 • 1x parafínový obklad zad
 • bonus: 5x inhalace minerální vody (individuální) pro regeneraci dýchacích cest

Ceny výše uvedeného týdenního pobytu v zimním období začínají od 6 160 Kč za dvoulůžkový pokoj. A pokud byste se do Luhačovic chtěli vydat v hlavní sezóně, která začíná od 1. května zaplatíte za dvoulůžkový pokoj 8 610 Kč.

Reklama