Přehled táborů pro seniory – Senior Camp 2016

V loňském roce vás velmi zajímaly Senior Campy neboli tábory pro osoby starší 55 let. S předstihem vám proto přinášíme nabídku seniorských táborů, které se budou konat v letošním roce.

Veškeré pobyty, které v tomto článku představujeme, organizuje obecně prospěšná společnost Právě teď! Nemusíte se tedy mít obavy z neověřených táborů. O tom, jak to probíhalo na loňském táboře pro seniory se dozvíte v článku Ohlédnutí za Senior Campem.

Organizace Právě teď! o.p.s. na rok 2016 plánuje 4 termíny táborů. Dva tábory se budou konat v obci Orlík nad Vltavou a jeden tábor proběhne v Mariánských Lázních a v obci Srby u Kladna.

Jednotlivé termíny se mírně liší délkou pobytu, která je minimálně 5 dní, cenou a také programovou náplní. Hlavní myšlenkou všech táborů je vzájemné propojení mentální a fyzické stimulace s heslem  „TRÉNUJ HLAVU, TRÉNUJ TĚLO, ABY ZDRAVÍ VYDRŽELO“

Termíny Senior Campů 2016

  • 7. – 22. 7. 2016 Srby u Kladna – hotel Astra (6 dní / 5 nocí)
  • 7. – 6. 8. 2016 Orlík nad Vltavou (8 dní / 7 nocí)
  • 8. – 13. 8. 2016 Orlík nad Vltavou (8 dní / 7 nocí)
  • 10. – 14. 10. 2016 Mariánské lázně – hotel Krakonoš (5 dní / 4 noci)

Co na táborech zažijete?

V rámci hesla „TRÉNUJ HLAVU, TRÉNUJ TĚLO, ABY ZDRAVÍ VYDRŽELO“ na táborech zažijete Nordic Walking, kondiční a zdravotní cvičení, cvičení ve vodě, automasáže, cvičení paměti, besedy na zajímavá témata, mozkový jogging či kreslení pravou mozkovou hemisférou.

K táboru samozřejmě patří výlety po krásné přírodě a památkách a také táborák s opékáním špekáčků, o které nebudete ochuzeni.

Pobyty si můžete rezervovat již nyní.

Podrobné informací se dozvíte na přiložených plakátech, které přikládáme níže a na internetové stránce www.prave-ted-ops.cz.

Zdroj: Právě teď! o.p.s.
Zdroj: Právě teď! o.p.s.

Zdroj: Právě teď! o.p.s.
Zdroj: Právě teď! o.p.s.

Zdroj: Právě teď! o.p.s.
Zdroj: Právě teď! o.p.s.
Reklama