Předvánoční nabídka na dovolenou v Řecku pod bájným Olympem je tu

Podzimní sychravé počasí a předvánoční čas je ideálním obdobím k plánování letních dovolených u moře. V kombinaci se slevami, které nabízí cestovní kanceláře za včasné rezervace, se zamluvení letního pobytu určitě vyplatí.

 

Pokud hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout u čistého moře a vaše vnoučata stavět hrady v písku, pak pro vás máme tip na dovolenou pod bájným Olympem.

Atraktivní letovisko pro seniory, páry i rodiny

Zdroj: cklotos.cz
Zdroj: cklotos.cz

Letovisko Katerini Paralia se nachází na Olympské riviéře, která je obklopená bájným pohořím Olympu a pohořím Pieria. Při lenošení na jedněch z nejčistších pláží, oceněných Modrou vlajkou za čistotu, na vás bude dýchat historie Řecka. Pláže v Paralii jsou písečné s pozvolným vstupem do moře a tedy naprosto ideální i pro osoby s horší pohyblivostí a zároveň dostatečně bezpečné pro naše nejmenší.

Jedná se aktuálně o jedno z nejlákavějších letovisek, které nabízí vše, co k dovolené patří. Kromě krásných pláží a čistého moře zde nechybí ani vyžití pro milovníky vodních sportů. Vyzkoušet můžete například oblíbené potápění s instruktorem, šlapadla či kánoe.

Zdroj: cklotos.cz
Zdroj: cklotos.cz

Oblast Katerini Paralia je vhodná i pro ty, kteří preferují klidnou a zároveň aktivní dovolenou. Dny strávené na pláži si zde můžete zpestřit výlety po okolí. Historické město Soluň je vzdálené pouhých 60 km. Dětem zajisté uděláte velkou radost návštěvou vodního parku nebo plavbou lodí na ostrov Skiathos, který se pyšní 70 plážemi.

K velmi oblíbeným výletům patří prohlídka klášterů Meteora, které jsou považována za největší zázrak Řecka. Jejich stavbu započali mniši ve 14. století vynášením stavebního materiálu v koších na hřbetech. Meteora je postavena na vrcholcích skal a je zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO.

Nenechte si ujít předvánoční slevy s CK Lotos
Zdroj: cklotos.cz
Zdroj: cklotos.cz

Cestovní kancelář Lotos, která nabízí zájezdy seniorům a rodinám s dětmi už 28. sezónu, si připravila listopadové slevy na pobyty v letovisku Paralia Katerini. Ubytováni budete v krásném komplexu IASON, který má zcela bezbariérový přístup a pro ochlazení v horkých dnech k dispozici také bazén.

Ubytování se nachází zhruba 250 m od pláže a 700 m od centra města. Tedy dostatečně daleko od ruchu nočního života a zároveň blízko na večerní procházky, návštěvy místních taveren, restaurací, ve kterých najdete dokonce i čepované české pivo. Na nejbližší pláži nechybí bary, zdravotnické zařízení a samozřejmostí jsou také sprchy a toalety.

Atraktivní zvýhodněnou nabídku cestovní kanceláře Lotos spolu s dalšími fotografiemi letoviska a s podrobnějšími informacemi najdete na webových stránkách www.cklotos.cz.

 

Reklama