Praktické vánoční dárky pro vaše vnoučata

Koupit k Vánocům dárek pro naše nejmenší je většinou hračka, a to doslova. Děti si často o své vysněné dárky řeknou, a ještě častěji napíši dopis Ježíškovi. Nevím, kdo tuto formu „dopisování“ vymyslel, ale řekla bych, že jde o velice praktickou záležitost, která je k nezaplacení.

 

 

Stačí tedy vzít seznam dětských přání a začít nakupovat, popřípadě nejdříve vyškrtat nepotřebné a drahé „krávoviny“. Ano, děti si často napíší spoustu nesmyslů, ale často na jejich seznamu také najdeme to, co bychom od nich ani nečekali.

Nejrůznější panenky, autíčka, lego, živá zvířátka, plyšová zvířátka, vrtulníky či elektrická motorka jako dárek, to všechno si děti dokážou přát. Jenže, co když chceme dětem pod stromeček „naježit“ praktické, popřípadě vzdělávací, hračky, se kterými se poslední dobou doslova roztrhl pytel.

V obchodech najdeme nejrůznější mluvící maňásky, dětské notebooky či dokonce i výukový materiál ve formě DVD. Inspiraci o hračkách a více informací najdete zde, protože i na internetu je k vidění plno nových typů hraček, o kterých mnoho z nás nemá ani páru.

Zkusme ale ty vánoční dárky pro naše děti či vnoučata vzít trochu z té užitečnější stránky. Nepůjde vaše dítko příští rok do školy? Nebo snad nejste zastánci každoročního šílenství, které se uskutečňuje v září, kdy všichni nakupují nové tužky, pera či batohy? Kupte tak vašim dětem nové školní potřeby k Vánocům. I ty samozřejmě můžete objednat v e-shopu nebo koupit v kamenném obchodě, ale uvidíte, že i takovéto praktické dárečky dětem udělají radost a budou se s nimi rády na nový rok chlubit svým spolužákům ve škole. Podívejte se třeba na penály od fratelli.sk.

Reklama