Pozvánka na 7. Ostravský knižní veletrh

Vážení čtenáři, rádi bychom vás pozvali na Ostravský knižní veletrh, který se bude konat od pátku 3. března do neděle 5. března. Knižní veletrh se uskuteční v Ostravě na výstavišti Černá Louka.

Veletrh nabídne novinky a to nejzajímavější z knižní produkce všech žánrů od nakladatelů z celé České republiky. Těšit se můžete i na bohatý doprovodný program a na autogramiády.

Představení ostravské detektivky od Evy Tvrdé

Na již sedmém Ostravském knižním veletrhu představí svou novou knihu prozaička Eva Tvrdá, jejíž povídky máte možnost číst na magazínu i-Senior.cz.

Nová detektivní kniha nese název „Mrtvou neměl nikdo rád“. Děj detektivky se odehrává v současné Ostravě. Detektivní žánr zařadila paní Tvrdá do své tvorby vůbec poprvé. Knihu vydává nakladatelství Littera Silesia.

Hlásím se touto knihou k proudu Silesia Noir, který vzniká v polské části Horního Slezska, kde vycházejí detektivky temné jako Slezsko samo. Moje kniha sice postrádá brutalitu, temná ale je,“ říká autorka Eva Tvrdá.

Autogramiáda Evy Tvrdé

Představení detektivky Mrtvou neměl nikdo rád, společně s besedou a autogramiádou Evy Tvrdé proběhne v sobotu 4. března v 11 hodiny. Po celou dobu výstavy se navíc můžete s autorkou osobně setkat ve stánku nakladatelství Littera Silesia.

Ve stejný den od 17 hodin se uskuteční beseda Eva Tvrdé a Markéty Hejkalové, na které se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o detektivkách. Besedu bude moderovat známý záhadolog Arnošt Vašíček.

Výhodné vstupné

Zakoupením vstupenky na knižní veletrh zároveň můžete navštívit veletrh cestovního ruchu a svatební veletrh, který se na výstavišti Černá louka koná souběžně s knižním veletrhem. Cena vstupného na knižní veletrh je pro seniory 50 Kč.

Zdroj: Eva Tvrdá
Reklama