Pozvánka na 4. Ostravský knižní veletrh

Na ostravském výstavišti Černá louka se uskuteční od pátku 7. března již čtvrtý ročník Ostravského knižního veletrhu.

 

 

 

 

Zpozornět by měli všichni naši čtenáři. Na veletrhu se bude účastnit paní Eva Tvrdá, která pravidelně publikuje své povídky na našem magazínu. V rubrice Fajne kafe publikuje paní Tvrdá své nádherné povídky pro volný čas. Budete-li se chtít naopak vzdělat, navštivte rubriky Lidová slovesnost nebo Počasí Evy Tvrdé, kde se dozvíte poučné informace, jak například naši předci vnímali počasí nebo jak se v průběhu let vyvíjí lidová slovesnost.

4. Ostravský knižní veletrh

Veletrh bude probíhat od 7. do 9. března a zúčastní se ho nakladatelé všech žánrů z celé České republiky

Prozaičku Evu Tvrdou můžete osobně zastihnout každé dopoledne na stánku Littera Silesia. Budete-li si chtít nechat podepsat vaší oblíbenou knížku od spisovatelky Evy Tvrdé, budete mít možnost na autogramiádě, které se bude konat v pátek od 16 – 17 hodin stánku Littera Silesia.

Termín: 7. – 9. 3. 2014
Otevírací doba:
7. – 8. 3.   10:00 – 18:00 hod.

9. 3.       10:00 – 16:00 hod.
Cena vstupného:  
Dospělí                                                      80,- Kč
Důchodci, studenti, děti, ZTP              50,- Kč

Po předložení platného čtenářského průkazu Knihovny města Ostravy nebo Moravskoslezské vědecké knihovny získáte na pokladně 50% slevu na plném vstupném.  
   
Představení knižní novinky 5x Honza Novák

Na každém veletrhu představuje nakladatelství Littera Silesia své knižní novinky. Nejinak tomu bude i letos. Speciálně pro veletrh je připravena sbírka povídek, v nichž hlavního hrdinu představuje osamělý muž, který byl donedávna policistou. Povídky vychází pod názvem 5x Honza Novák. O kvalitě povídek svědčí ocenění ze soutěže „Letní povídka pro Víkend MF DNES“. Ochutnávku si můžete přečíst v povídce Krásná neznámá. Další povídky z této sbírky naleznete v rubrice Fajne kafe.

 

Zdroj: Eva Tvrdá
Zdroj: Eva Tvrdá
Reklama